Казкові роботи українця Валерія Кота

24 листопада 2017
Олена Українка
Валерій Кот - український художник. Народився в 1958 році, в місті Поліське, Київської області. Здобув вищу архітектурну освіту і працював за фахом в проектних інститутах міста Києва.
 
ukraineartnews.com
 
З 1985 року почав професійно займатися живописом. Захоплений ідеями сюрреалізму, до яких був небайдужим ще зі студентських років. У 1977 році написав свої перші роботи в цьому жанрі.
 
ukraineartnews.com
 
Перша виставка відбулася 1 квітня 1979 року в Жовтневому палаці - "Авангард в роботах студентів архітектурного факультету". З 1986 року брав участь у вернісажах на Андріївському узвозі.
 
ukraineartnews.com
 
З цього і почалася презентація його картин глядачам, які викликали величезний інтерес своєю оригінальністю, філософським змістом і технікою виконання. Далі була участь в різних виставках арт-галлерей, громадських організацій, великих компаній...


 
ukraineartnews.com
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Пам'яті Степана Пушика
Прикарпатський університет імені В. Стефаника. Перший курс. Розгублена студентка з великими мріями. Навколо метушилося безліч людей. Почалися пари. Одним з викладачів став Степан Пушик. Суперечливий, злилася на його насмішкуваті закиди, що не знаю повстанських пісень. Але завжди розуміла велич людини, яка переді мною. Час — надмінний, смерть — крадійка. Легенди — вічні, як і пам'ять.
Читати більше
Стримано та сексуально: Marchesa Resort 2019
Раді представити вам нову круїзну колекцію Marchesa Resort 2019. Розкішні сукні актуальних кольорів з надзвичайними фактурами та оздоблені найелегантнішими деталями - нашивки, декоративні пір'я, омбре, оборки та банти. Зрештою бренд Marchesa в світі моди не так давно, але, я переконана, що може сміливо позмагатися з найвидатнішими модельєрами.
Читати більше