Казка про гроші: пeрший трeйлер українського фільму

27 вересня 2017
Андрій К.
В мeрежі з’явився трeйлер до істинно українського кoлоритного фeнтезі під назвoю "Казка про гроші".

Стрічка, яка й справді є казкою, створена на основі повісті "Йом-Кіпур, або Судний день" Володимира Короленка. Сюжет розповідає про Міллера та жадібного єврея. Саме через скупість єврея викрав сам диявол у Йом-Кіпур (він же Судний день і День очищення – єврейське свято).


 

 
Саме цей фільм від кіностудії Довженка отримав приз від Академії Індійського кінофестивалю "ICFF" і відзнаку "За особливий фільм" від суддів. Оцінити на великих екранах картину можна буде вже у листопаді!

(via)
Фото-обкладинка: ​CultUA.media
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

9-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє іміджевий ролик 2018 року
Від моменту створення першої кінострічки найголовнішим для будь-якого фільму є глядач. Минулого року саме глядач став центральною фігурою офіційного іміджа ОМКФ. Цьогоріч команда ОМКФ та Ігор Стеколенко вирішили поглибити тему, зробивши головним героєм ролику сприйняття.
Читати більше