Картини, сповнені життя та енергії, від українки Анни Армони

23 серпня 2017
Кирило Кр.
Костянтин Паустовський був упевнений: "Справа художника - народжувати радість". Саме радість - те відчуття, яке через край наповнює картини української аквалеристки Анни Армони.
 
ukraineartnews.com​

Дівчина з Харкова пише прекрасні пейзажі, дивлячись на які, розумієш, що "у природи немає поганої погоди". Кожна пора року - чарівна, кожна картина - сповнена життя та енергії.
 
Акварелі Анни Армони
ukraineartnews.com​

 
Роботи Анни - ще один зразок прекрасного володіння технікою акварельного живопису. Улюблений жанр української майстрині - пейзаж. Дерева, лісові галявини, озера, стежки, що втікають за горизонт, - все це можна побачити на картинах художниці. Яскрава колірна гамма, індивідуальний стиль - саме це робить її роботи впізнаваними.
 
Анна Армона - талановита українська акварелистка
ukraineartnews.com


 
Пейзажі Анни Армони
ukraineartnews.com

 
Колекція картин Анни постійно поповнюється новими роботами. Незважаючи на те, що на своїх полотнах художниця ніколи не зображує людей, краєвиди не здаються сумними і покинутими, скоріше, їй вдається вловити і зафіксувати момент торжества природи. Розглядаючи її картини, глядач концентрує свою увагу на пишноті навколишнього світу. Сміливі мазки не тільки характеризують творчу манеру художниці, а й дають їй можливість "оживити" пейзаж, наділити його особливою енергетикою. На акварелях ми можемо побачити бризки фарби, за допомогою яких Анна може і передати танець сонячних променів, які просвічуються крізь пишне листя, і наділити життям голі гілки дерев.
 
Акварелі Анни Армони
ukraineartnews.com

 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше