Картина української художниці продана на Sotheby’s за $5,9 млн

17 червня 2016
UAPOST.US
На аукціоні Sotheby’s у Лондоні встановлено рекорд вартості для твору Зінаїди Серебрякової: її "Спляча дівчинка" з колекції російського дипломата, посла Тимчасового уряду в США Бориса Бахметьєва продана за $5,9 млн.

Це втричі більше будь-якої ціни, яка коли-небудь була заплачена за роботу художниці. Після десятихвилинного наполегливого ​​торгу, в якому брали участь також і російські покупці, картина дісталася аноніму, який робив ставки по телефону. Зал аплодував і навіть свистів від захоплення. Ця сума, без сумніву, стане найбільшою на нинішньому тижні російських торгів, які в цілому проходять досить мляво.
 
uapost.us
 
Зінаїда Євгенівна Серебрякова (народилася 12 грудня 1884 року, в селі Нескучне, Харківської області — померла 19 вересня 1967 р., в Парижі) — український і французький живописець. Малювала пейзажі, натюрморти, портрети. Зробила декілька спроб монументального стінопису.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com