Канал "Україна" запустив до Дня Незалежності серію міжпрограмних роликів

23 серпня 2016
UAPOST.US
З 21 серпня в ефірі телеканалу "Україна" стартувала серія з шести відеороликів, присвячених 25-й річниці Незалежності України. Привітання звучать у виконанні українських традиційних народних інструментів.

Слоган проекту - "Мільйони голосів - одна мелодія". Мета - продовжити знайомство глядачів з регіональними особливостями культурних спадщин України, а також розповісти про багатство українських традицій.
 

 
Телеглядачі каналу побачать рідкісні автентичні народні інструменти з усієї території України. Кожен з них має свій особливий і неповторний "голос", але разом вони зливаються в одну мелодію. Музичним супроводом до роликів стала композиція "День народження" української рок-групи "Воплі Відоплясова", яка зазвучить в новому, унікальному і несподіваному виконанні.

"Мені дуже цікаво почути, якою вийде пісня. Несподіваним буде звучання "Дня народження" у виконанні таких українських народних інструментів як цимбали, бандура, кобза. Мені здається, вони зможуть наповнити композицію душевним і романтичним характером, і водночас, збережуть її енергію", - сказав Олег Скрипка, фронтмен групи "Воплі Відоплясова".

"Український народ має багату і неповторну культуру. Ми вважаємо за необхідне доносити глядачеві знання про духовні та матеріальні цінності нашої країни, прищеплювати до них любов і повагу. У цій серії фірмових промо-роликів ми знайомимо українців з рідкісними народним інструментами України. Вони надзвичайно цікаві, самобутні і дуже різноманітні", - сказала Тетяна Свєтлова, директор департаменту просування бренду і продуктів каналу "Україна".

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com