Кадри вирішують все

30 липня 2015
UAPOST.US
Концерн "Укроборонпром" в умовах війни отримав велике (як на українські гроші) фінансування. У лютому державою було затверджено держзамовлення обсягом 6 млрд гривень, що передбачає виробництво та постачання бронетехніки, високоточних систем, засобів РЕБ та засобів зв'язку. 
 

dt.ua

За минулий рік "Укроборонпром" створив систему імпортних закупівель зброї. У списку партнерів з'явилося 312 нових назв. 15% загальної суми держзамовлення спрямовується на закупівлі імпорту. Також згідно з ухваленим наприкінці минулого року рішенням РНБО про ресурсне забезпечення сектору безпеки та оборони України буде передано 4,4 млрд грн держгарантій уряду на закупівлі імпортних видів зброї для ЗСУ. З 4 липня 2014 року по 4 липня 2015 року було підписано 265 контрактів на суму в 1 млрд дол. США, при цьому був отриманий додатковий дохід в 9,7 млн. дол. за рахунок оптимізації регуляторних процедур.

Днями були підбиті підсумки відкритих конкурсів з відбору керівників Київського бронетанкового, Житомирського бронетанкового та Харківського автомобільного заводів. Відбір був названий публічним. Директором КБТЗ став Владислав Лисиця, директором ЖБТЗ - Олексій Бабич, директором ХАЗу - Олександр Фотченков.

Конкурс був оголошений "Укроборонпромом" у квітні. Йшлося про заміну директорів на 33 з 137 підприємств, що входять до складу державного концерну. З 137 підприємств "Укроборонпрому" 23 підприємства опинилися на окупованих територіях Криму та Донбасу. У червні були замінені директори на ХМЗ "ФЕД", Львівському авіаремонтному заводі, "Укрінмаші", ХКБМ ім. Морозова, Миколаївському авіаремонтному заводі та у "Промоборонекспорті".

Про зміни у керівництві іншіх підприємств зі списку стане відомо до 4 серпня.

Хто ж керує тепер "Укроборонпромом"? В соцмережах пишуть, що ці люди більш ніж дивно виглядають на таких посадах. Зокрема, генеральний деректор "Укроборонпрому" - Роман Анатолійович Романов, за освітою педагог-фізик, у минулому був директором автосалону. Очевидно, вирішальним фактором стало те, що підчас минулих виборів він керував штабом Порошенка у Херсонській області. Звідти ж він перетягнув своїх "любих друзів": перший заступник гендиректора "Укроборонпрому" - Пінькас Сергій Володимирович - очолював комунальне підприємство в Херсоні. Заступник гендиректора з зовнішньоекономічної діяльності - двадцятивосьмирічний Денис Гурак, за освітою фармацевт. Заступник генерального директора з розвитку - Херувімов Артур Володимирович - закінчив Херсонський аграрний університет. Він був директором АТЗТ "Южспецгідрокомплект". У 2009 році притягувався до відповідальності за ухилення від сплати податків.

Директор Житомирського бронетанкового заводу - Михайло Мосін. Очолював КП "Херсонелектротранс", керуючи яким, уклав фіктивний контракт на суму 988 тис. грн. Вина була доведена на суму 296 тис. грн., і 6 жовтня 2014 року Мосін був засуджений з позбавленням права займати керівні посади.

Директор Київського бронетанкового заводу - Владислав Лисиця. Родом з Херсону. Колишній начальник управління з продажів ПАТ "АвтоКрАЗ".

Директор Харківського бронетанкового заводу - Віктор Козонак. Родом з Херсону. Колишній директор херсонського автомобільного заводу "Анто-Рус", що входить до автохолдингу Порошенко.

Директор ДП "Зоря - Машпроект" - Костянтин Едуардович Картошкін. З 2009-го по липень 2014 працював директором ПАТ "Севастопольський морський завод", власником якого був Порошенко. Ця людина взагалі відома своїми проросійськими поглядами. З початком окупації Криму неодноразово висловлювався у підтримку анексії, в тому числі й на загальних зборах підприємства. Більше того, виступив з ініціативою націоналізації підприємства на користь міста Севастополя.

Пан Президент залишає по собі довгий кадровий хвіст. Цікаво, як довго він тягнеться?

Автор: Дмитро Снєгирьов

(via)


Читайте також:
Кадрові прориви Петра Порошенка
"Великий комбінатор" з "ЛНР" мститься на мешканцях підконтрольних йому територій
Хто бреше українцям про кількість загиблих військових в боях на Донбасі?
В України є достатньо сил, аби зупинити війну

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше