Кадрові прориви Петра Порошенка

22 липня 2015
UAPOST.US
Дивні речі, які останнім часом відбуваються в Адміністрації Президента, характеризуються всім відомим виразом видатного польського сатирика Єжи Лєца – про те, що він досяг дна, аж тут знизу постукали. 
 

resource.mminfo.mn

Так, народний депутат, заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм буде куратором запуску проекту поліції на Закарпатті... Журналіст, який не має юридичної освіти. У 1998 році він закінчив технічний ліцей у Шевченківському районі Києва, а в 2004 – факультет авіаційних і космічних систем Київського політехнічного інституту. Налагодити роботу такої серйозної структури, як поліція, може тільки людина, яка чітко знає законодавство і знає специфіку цієї роботи. Пан депутат встиг досконало опанувати юридичну базу роботи поліції за такий короткий термін? 

Йдемо далі. ЗМІ, з посиланням на джерела в АП повідомили, що новим головою ОДА на Луганщині може стати... волонтер, координатор організації "Народний тил" Георгій Тука. Пан Тука займається активною волонтерською діяльністю у зоні конфлікту на сході України вже досить давно і активно, але ж давайте не плутати грішне з праведним – волонтер і губернатор – це різні речі. 

Знову ж таки, у пана Туки немає ні відповідної освіти, ні досвіду. Він закінчив Київський політехнічний інститут, факультет автоматизованих систем управління. До анексії Криму у нього була невелика айті-компанія, яка поставляла обладнання для операторів мобільного зв'язку. Зараз компанія ліквідована. 

Нещодавно, нагадаю, відбулося сенсаційне призначення Президентом 25-річного менеджера "Рошен" Дмитра Вовка очільником Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (зазначимо, що до цього він ніколи не працював у сфері енергетики. Перед цим його останнім місцем роботи була Російська Федерація, місто Москва, посада – національний менеджер Кондитерської корпорації Roshen). 

Так що Мустафа Найєм, як куратор закарпатської поліції та волонтер-губернатор на тлі цього призначення – це просто-таки кадровий прорив... 

Але виникає питання: пане Президент, ви серйозно вирішили втілити у життя основне гасло більшовиків про те, що кухарка може керувати державою?

Автор: Дмитро Снєгирьов

(via)


Радимо вам також почитати:
Донеччан в "ДНР" чекають тортури і підвал
"Великий комбінатор" з "ЛНР" мститься на мешканцях підконтрольних йому територій
Хто бреше українцям про кількість загиблих військових в боях на Донбасі?
В України є достатньо сил, аби зупинити війну

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com