Італія та Україна стають ближчими!

6 жовтня 2018
Iryna Kozak

Десятиліттями Україна мала неоднозначний образ у світі, часом невіддільний від російського. З 2014 року різка зміна національних координат у галузях культури та економіки, їх раптове відмежування як від пострадянських, так і від російських, призвело до формування власного обличчя з характерними тільки українцям рисами.

Сьогодні підтримка України та українських інтересів у світі є ще більш актуальною, насамперед, зважаючи на агресивну політику Російської Федерації та поширення нею неправдивої (фейкової) інформації. Існує нагальна потреба позитивно вплинути на уявлення міжнародної спільноти про нас, спотворенню позитивного іміджу України, пошук іноземних партнерів та обмін досвідом з ними.

Міжнародний статус України та престиж великою мірою залежать від того, як функціонують установи, що представляють українську дипломатію у світі.

Наприкінці вересня, представницька делегація ділових кіл Львівщини, на чолі з першим заступником Голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським, відвідала Італію з робочим візитом.

В рамках першої зустрічі, яка відбулась у день приїзду 26 вересня, представники української громади мали можливість у приміщенні Посольства України в Римі ознайомитись з економічним та кадровим потенціалом області, перспективами розвитку та у невимушеній атмосфері поспілкуватись з керівництвом та підприємцями регіону, отримати відповіді і розвіяти чутки пов’язані з Львівською областю.

На зустрічі були присутні представники економічного сектору Італії, підприємці регіону Лаціо та столиці Апеннінського півострова, українська молодь та активна частина української громади, яка не перестає тримати руку на пульсі останніх подів в Україні.

Значна більшість наших співвітчизників, що проживають на території Італії не залишають думки про повернення на батьківщину, тому із задоволенням беруть участь у таких зустрічах. Де як не на них, з першоджерел можна отримати інформацію про стан речей та тенденції розвитку.

«Подальші чисельні зустрічі делегації з представниками влади і ділових кіл регіонів Лаціо, Апулья та Венето засвідчили великий потенціал та взаємну зацікавленість розвивати двосторонні міжрегіональні відносини як в економічній сфері, так і в галузях туризму, культури, спорту, освіти і науки. Переконані, що започатковані дружні стосунки між керівництвом регіонів, їх налаштованість до співпраці, сприятимуть формуванню сприятливого середовища для розвитку підприємницьких зв'язків, зростання культурного, наукового, освітнього обміну, збагатять міжрегіональні відносин новими взаємовигідними проектами в багатьох сферах спільних інтересів» - зазначили представники Посольства України в Італії на офіційній сторінці у Фейсбув. А це дає надію, що Україна на правильному Європейському шляху!

Матеріали презентації надані Посольством України в Італії
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше