Такого повороту долі донька українських емігрантів не могла собі уявити навіть у мріях. Жодних принців проста дівчина не чекала, тим більше таких.
У 1958 році вона працювала в одній із кращих архітектурних компаній Нью-Йорка, яка розробляла легендарну скляну піраміду для Лувра. Коли в їхньому офісі з’явився харизматичний Ї Ґу — випускник Масачусетського університету – особливої уваги не звернула. Тим більше, що й так хотіла звільнятись і переїжджати до Іспанії. Залишалось тільки продати квартиру, тож українка розклеїла у своєму районі оголошення. Оглянути приміщення несподівано прийшов той самий принц Ї Ґу.
Але замість того, щоби підписати договір про купівлю, попросив залишитись у Штатах. Заради нього. Пара почала зустрічатись. Батьки Юлі були здивовані вибором доньки, але коли кореєць озвучив пропозицію одружитись українською мовою, заперечувати не стали. Того ж року пара побралась в українській церкві в центрі Нью-Йорка.
Утім, у Корею подружжя переїхало не відразу. Ї Ґу справді був принцом, але їхня династія вже не мала жодного впливу. З монархії країна перетворилась на президентську республіку, усі королівські маєтки націоналізували. 1963-го королівській родині дозволили приїхати на батьківщину тільки тому, що було зрозуміло — владу вони вже не повернуть.
Юля займалась благодійністю в сиротинцях і почувалась абсолютно щасливою. Єдине, що її засмучувало – подружжя не могло мати дітей і навіть всиновило сироту. Втім така ситуація не влаштовувала батьків принца. Щоразу йому натякали, що така жінка не достойна бути з нащадком славетної династії.
Через 20 років спільного життя пара таки розлучилась. Ні Ї Ґу, ні Юля більше так і не одружилися. Нащадок королівської родини переїхав до Японії, а остання принцеса Кореї ще багато років жила в Сеулі — місті, що подарувало їй найприємніші моменти життя.
(
via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.