"Історія однієї квітки". В Івано-Франківську триває виставка творчих робіт дітей з особливими потребами

1 квітня 2015
Lilia Kolesnyk
Мистецтво і творчість не знають фізичних чи розумових меж. Цього, можливо, не знають вихованці коломийського дитячного будинку для дітей з обмеженими можливостями. Вони просто малюють, розвиваються, вчаться, дивуючи оточуючих та змінюючи світ.

24 березня 2015 року в івано-франківській фортечній галереї "Бастіон" відкрилася виставка творчих робіт дітей з особливими потребами під назвою "Історія однієї квітки", організатором якої є Коломийський дитячий будинок-інтернат.
 
За словами ініціаторів, мета виставки - показати творчі здобутки дітей-інвалідів, а також привернути увагу громадськості до проблем вихованців інтернату і залучити благодійників та всіх бажаючих до розвитку творчої ініціативи дітей з особливими потребами.

"Діти, безсумнівно, наше майбутнє. Але саме в такому юному віці їм, як ніколи, потрібна наша опіка та допомога. Особливо, якщо мова йде про сиріт, ще й
з вадами фізичного або розумового розвитку. Адже кожному з нас потрібно відчувати підтримку, знати, що ти не один у цьому світі. Тому ми сподіваємось, що такі заходи привернуть суспільну увагу до цих маленьких героїв", розповіли організатори виставки.  

Сьогодні в дитбудинку живуть 62 вихованки - сироти та діти, позбавленні батьківської опіки. Всі дівчатка є інвалідами дитинства І та ІІ групи з вадами фізичного та розумового розвитку, психічними розладами. Діти постійно потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг. Творчість для них є можливістю розповісти про себе навколишньому світу.

Виставка "Історія однієї квітки" – це серія робіт на тему квітки, виконаних у техніці акварельного живопису. Роботи дівчат втілюють їхні мрії та відображають багатий внутрішній світ юних художниць. Кожна з них – неповторна, багатогранна, у кожної своя історія…
 
Виставка викликала значне зацікавлення серед мешканців Івано-Франківська. Відомі місцеві художники запропонували спільно з вихованками Коломийського будинку-інтернату провести благодійну виставку-продаж дитячих робіт у Музеї мистецтв Прикарпаття у травні, напередодні Дня захисту дітей.

Виставка "Історія однієї квітки" триватиме у "Бастіоні" до 10 квітня 2015 року. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: 068 745 70 83.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше