"Історія однієї квітки". В Івано-Франківську триває виставка творчих робіт дітей з особливими потребами

1 квітня 2015
Lilia Kolesnyk
Мистецтво і творчість не знають фізичних чи розумових меж. Цього, можливо, не знають вихованці коломийського дитячного будинку для дітей з обмеженими можливостями. Вони просто малюють, розвиваються, вчаться, дивуючи оточуючих та змінюючи світ.

24 березня 2015 року в івано-франківській фортечній галереї "Бастіон" відкрилася виставка творчих робіт дітей з особливими потребами під назвою "Історія однієї квітки", організатором якої є Коломийський дитячий будинок-інтернат.
 
За словами ініціаторів, мета виставки - показати творчі здобутки дітей-інвалідів, а також привернути увагу громадськості до проблем вихованців інтернату і залучити благодійників та всіх бажаючих до розвитку творчої ініціативи дітей з особливими потребами.

"Діти, безсумнівно, наше майбутнє. Але саме в такому юному віці їм, як ніколи, потрібна наша опіка та допомога. Особливо, якщо мова йде про сиріт, ще й
з вадами фізичного або розумового розвитку. Адже кожному з нас потрібно відчувати підтримку, знати, що ти не один у цьому світі. Тому ми сподіваємось, що такі заходи привернуть суспільну увагу до цих маленьких героїв", розповіли організатори виставки.  

Сьогодні в дитбудинку живуть 62 вихованки - сироти та діти, позбавленні батьківської опіки. Всі дівчатка є інвалідами дитинства І та ІІ групи з вадами фізичного та розумового розвитку, психічними розладами. Діти постійно потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг. Творчість для них є можливістю розповісти про себе навколишньому світу.

Виставка "Історія однієї квітки" – це серія робіт на тему квітки, виконаних у техніці акварельного живопису. Роботи дівчат втілюють їхні мрії та відображають багатий внутрішній світ юних художниць. Кожна з них – неповторна, багатогранна, у кожної своя історія…
 
Виставка викликала значне зацікавлення серед мешканців Івано-Франківська. Відомі місцеві художники запропонували спільно з вихованками Коломийського будинку-інтернату провести благодійну виставку-продаж дитячих робіт у Музеї мистецтв Прикарпаття у травні, напередодні Дня захисту дітей.

Виставка "Історія однієї квітки" триватиме у "Бастіоні" до 10 квітня 2015 року. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: 068 745 70 83.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше