Бренд MiNiMax не просто шиє одяг, а й ділиться з вами своїм сімейним теплом!

28 лютого 2018
Редакція

Початок нового року – це завжди оновлення у всіх сферах життя, зокрема і в гардеробі :) А оскільки до літа ще далеченько, актуальною залишається тема верхнього одягу. Тож сьогодні хочемо вас познайомити з чудовим українським сімейним брендом "MiNiMax", котрий пропонує стильні пальта на будь-який смак та вік. Нам пощастило поспілкуватися з pr-директором марки Анною, яка й розповіла нам про те, чим цей бренд особливий та може потішити наших любих модниць!

До речі, для всіх читачів UaModna бренд MiNiMax дарує знижку 10% на всі моделі, яка діятиме до кінця травня 2018р! Знижку можна активувати за допомогою промо-коду uamodna18.

Розкажіть трохи про історію створення компанії: з чого все починалося?

Наш бренд - це сімейний бізнес, створений ще у 2000 році. Засновниками його були батьки Максима (чоловік Анни – прим. редактора). Це була спроба розпочати сімейну справу, яка згодом об’єднала всю родину і навіть друзів! Перші моделі відшивались вдома вручну. Тканини привозили з закордону або самі батьки, або друзі знайомі та родичі, які мали можливість це зробити. З часом таке аматорське виробництво зростало та розвивалося і зараз ми перетворилися не просто в бренд одягу, а в повноцінне швейне підприємство! Але, так би мовити, "основою" кожного виробу залишились головні засновники. Наприклад, мати чоловіка - Ніна Федорівна займається розробкою лекал. Однак робить вона це за допомогою сучасних технологій в комп'ютерному САПРі, а не вручну, як колись. Це значно пришвидшує процес і дає можливість набагато легше створювати нові моделі, а отже - розширювати асортимент! Максим займається налагодженням всіх, на перший погляд непомітних процесів, але без яких існування цього "організму" неможливе. А наш тато, Михайло Петрович, відповідальний наразі за все, що стосується питань зберігання, транспортування, технічного оснащення, фінансів.
 


Чому саме MiNiMax? Як з’явилася така цікава назва бренду?

В часи, коли справу тільки починали, в тренді, якщо можна так сказати, були назви, створені з імені або імен власників. Ось і наш бренд це не оминуло. MiNiMax - це своєрідна абревіатура, що складається з імен Ніни Федорівни, Михайла Петровича та сина Максима. Тепер люди часто запитують мене "А де тут ти?" І доводиться пояснювати, що в сімейному бізнесі я з’явилася значно пізніше. А ребрендинг веде до значної паперової тяганини, тому ми вирішили нічого не змінювати. Тим більше, у нас вже є досить велика аудиторія постійних клієнтів, тож не хочемо, щоб вони перестали нас впізнавати.
 


Сучасні бренди, зазвичай, вже не просто шиють одяг, а вкладають набагато ширший зміст у все, що створюють. Яке "повідомлення", так би мовити, ви вкладаєте у свої вироби?

Наш слоган дуже простий але, на наш погляд, змістовний, як для бренду одягу - #Обери своє тепло. Ми даруємо не тільки теплий одяг, а й тепло родинного кола. Ділимося своїм сімейним теплом і любов'ю, з якою створюється кожен виріб.

Які матеріали ви використовуєте при виготовлені ваших моделей?

Загалом ми використовуємо матеріали з закордону. Декілька разів ми намагалися працювати з українськими виробниками тканин, та, на жаль, якість поки значно поступається європейським аналогам. Сподіваємося, що з часом зможемо відшивати свої моделі виключно з українських матеріалів.
 


Де можна знайти вашу продукцію?

Наші пальта представлені у чималій мережі магазинів і торгових центрів по всій Україні. Також ми часті гості на виставках маркету “Всі Свої”. На даний час ми трохи змінюємо свої орієнтири і відходимо від оптових продажів. Наші пальта все частіше можна зустріти в сучасних шоу-румах. Зараз наша ціль - це кінцевий покупець. Ну і, звичайно, нас можна знайти онлайн - як на сайті компанії, так і в соціальних мережах (Facebook, Instagram)!

Якою є власниця пальта від "MiNiMax"? Що вона цінує в одязі, чому віддає перевагу?

Жінка, яка обирає вироби бренду "MiNiMax", повинна бути самодостатньою та впевненою у собі. Вона цінує себе, час та гроші! Якість одягу повинна бути для неї на першому місці, тому що такі речі, як пальто, повинні служити не один сезон. Тож наші вироби орієнтовані на довгу службу нашим клієнтам. Взагалі, я можу сказати, що ми схиляємося до Slow-Fashion. Модні тенденції змінюються з шаленою швидкістю! Те, що було в тренді ще навесні, до осені вже зовсім вибивається з законів моди. Тому ми створюємо речі, наближені до класики, яка завжди користуватиметься популярністю. Наші пальта відрізняє якість, за якою ми особисто слідкуємо на всіх стадіях виготовлення моделі: починаючи з відбору тканин до закупки швейних машин, які дозволяють зробити шви міцнішими, а виріб більш досконалим і оригінальним.
 


Отже, бренд існує вже 18 років – це чималий досвід! І, мабуть, окрім позитивних моментів, траплялися й складні ситуації. З якими труднощами ви зіткнулися, розвиваючи та просуваючи бренд?

Довгий час нам було важко оцінити свою реальну ринкову вартість. Всі моделі відшивались як для себе, це була сімейна звичка від самого заснування компанії. Зараз, коли вже є ярмарки та мультибрендові шоу-руми, набагато легше оцінити себе в порівнянні з конкурентами. Ще однією перепоною для нас був процес знайомства покупців з хорошою якістю виробів. Як і більшості українцям, нам була властива надмірна скромність. Важко було донести людям справжню цінність речей, які створює наше виробництво. Але тепер вже набагато легше позиціонувати себе як український бренд. У людей більше немає стереотипу, що з закордону краще. Зараз люди радо купують українське! Відвідують шоу-руми та маркети українських виробників. Тому проблема боротьби з закордонними конкурентами поступово відходить на задній план.
 


Які у вас плани на майбутнє: що очікує на бренд "MiNiMax" в наступні роки?

Один з головних планів - це максимальна популяризація нашої продукції в Україні. І, звичайно, хотілось би вийти на ринок Європи. Ми будемо працювати в цьому напрямку :)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Можливо торгова марка українська, але сайт компанії "MiNiMax" повністю російськомовний, тож сумніваюсь тепер... :(