..................Internet..................

6 серпня 2015
Тanya Balyta
Що так впливає на людей, що ви постійно засинаєте та прокидаєтеся зі своїм гаджетом? Чи то просто зараз такий час… Якщо чесно, я не розумію? Я не можу зрозуміти, що навколо з людьми діється!!! Куди не глянеш, навколо люди як "зомбі". Я маю на увазі під цим словом те, що всі навколо як не у навушниках, то в телефоні.

Так, інтернет - це класно, ти маєш де провести свій вільний час, але... Люди, невже ви не розумієте, що можливо його вже забагато. Ви ніколи не звертали увагу, що навколо вас є ще інші люди. Невже, ми стали такими байдужими? Невже наші гаджети, є настільки невідємною частиною нашого життя, що ми приділяємо їм стільки часу?

Я ніколи не повірю, що без цього не можна обійтися. Я не кажу, що інтернет повністю потрібно відключити, ні. Але нам потрібна певна межа. Коли ви знаходитеся в приміщенні чи на вулиці, озирніться навколо, можливо там також є щось цікаве та кумедне. Повірте, інтернет нам не може усього замінити. Так, можливо, в ньому є багато цікавого, ми можемо знайти те, що нам потрібно. Але пам'ятайте - він приносить і багато проблем.

От, наприклад, наша молодь весь свій вільний час проводить 'VKontakte': ми там дружимо, заручаємося, одружуємося, заводимо дітей і т.д. І тут ви думаєте, ну а які ж проблеми від цього? Та наче ніяких. А ви придивіться, що коли всього цього не було, то ви менше ревнували своїх коханих, менше переживали, з ким вона/він переписується. У вас не було: "ну чому він ще онлай, а казав годину тому що виходить." Ви лише згадайте, скільки у вас сварок через соціальні мережі, через якусь фотографію, яку хтось завантажить, через якийсь статус, невже ми настільки стали залежні від цього.

Я вважаю інтернет "наркотиком" до нього легко звикнути, і неможливо покинути. Я також користуюся інтернетом, але намагаюся це робити лише при потребі. Для мене вийти на вулицю, прогулятися з друзями, подивитися на оточуючих людей - набагато приємніше, ніж сидіти за комп'ютером. Інколи заходжу в маршрутку і складаєтсья враження, що навколо мене одні "зомбі". Навіть коли ти хочеш передати за проїзд, то нема кому, тому що більшість сидить у навушниках і зовсім не чує, що ти йому кажеш. Я так розумію, незабаром усі будуть на міміках показувати чого вони хочуть. 

Я думаю, якби не підручники в школі, то деякі діти зовсім забули би як вони виглядають. А питання, яку ти книгу прочитав останню, навіть немає сенсу когось питати, тому що на тебе дуже здивовано
будуть дивитися великі та круглі очі, тоді ти і сам зрозумієш, якою є відповідь.

Тож, давайте задумаємося над тим, чи нам варто стільки часу приділяти інтернету? Можливо, навколо вас є люди, які потребують вашої допомоги або просто поради, а ви їх не помітили, коли переключали наступну пісню на своєму плеєрі або коли завантажували наступне фото у свій 48-й альбом 'VKont
akte'.

Можливо, хтось побачить себе в моїй статті, можливо, хтось задумається. Звичайно, будуть такі, які прочитавши так і не зрозуміють сенсу цих слів, але я все таки сподіваюся, що вам сподобається.

               Buzzy
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше