інші погляди

Мене нема, є тільки згусток Уваги і Мислення. І ще очі, готові побачити небачене досі, вуха, готові вслухатися у мову рослин, серце, відкрите для спілкування, мозок, налаштований учитися, й тіло, котре боляче відчуває минуле, та в цей момент позбулося його присутності. Хоча це опертя відносне, бо те, про що хочу дізнатися, осягається особливим чином. Треба перепрограмувати Воду, з котрої ти створений, у відповідний стан, аби дістатися Іншого світу. 
Вода Веде Віду, - згадую вислів, почутий у Школі Слова. Віда – це відання Води. Не ти відаєш, а твоя Вода набуває суголосся з Іншим, аби ввести тебе у власний світ Іншого. Там моєство виглядає так, як його бачать, чують, загалом сприймають і переживають рослини і тварини, земля Предків і Земля під Сонцем, Час у мені й у світі Іншого, Простір у мені й у Полі Свідомості Єдиного – Все і Ніщо в одному. Від тебе залежить, як зумієш почути, побачити, сприйняти і пережити Інші погляди, що виснуєш і чого позбавишся, навчившись Іншого. Інше знає тебе не з друкованих оповідань, радіо і телебачення, не з Інтернету, а зі свідчень природних родичів, які тебе оточують. Кожний володіє Водою, і нею поєднується зі спільним Океаном Неба і Землі. Там, у Іншому, моє зовсім не є моїм, і не чужим. Спільним. Єдиним. Тільки погляди на Нього різняться й вирізняють кожного за діями його, за вчинками, а не за тим, що він про себе думає.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше