Інше життя: як бельгієць вигадує апсайклінґ

6 червня 2018
Ліля Колісник

Струк - це слово, яке використовується для позначення колажної роботи художника Стефана Де Крока з Брюгге (Бельгія). Його мистецтво колажу спонукає глядачів по-іншому подивитися на добре знайомі форми.

Вони набувають фокусу за допомогою незвичайних комбінацій предметів, що вже були у використанні, як-от старовинні дерев'яні двері та бетонні плити. 

Апсайклінґ (трансформація старих речей у нові якісні продукти - прим. ред.) - важлива частина творчого процесу Стефана. Він постійно шукає старі предмети з деревини. Стефан ніколи не фарбує і не обробляє ці частини, залишаючи навіть наліт.

Таке рішення зберігає певну історію за його роботами.

Вони несуть автентичність та справжність у собі.

А кольори, хоч і вельми яскраві, гармонійно переплітаються між собою, розповідаючи вам свою оповідь.

Ось такий неймовірний мурал прикрасив старенький будинок. Можна стояти і споглядати на цю пару. Додумувати, доплітати щось своє в історію їхніх стосунків.

Усі ми - пазли з багатьох частинок.

Зображення - pinterest.com

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оренда квартири на два дні, або Як провести вихідні з рідними чи друзями
Подорож до якогось нового міста — це завжди цікава та захоплююча подія. Але для того, щоб повністю насолодитися поїздкою, треба заздалегідь подбати про оренду комфортного житла.
Читати більше