Інше життя: як бельгієць вигадує апсайклінґ

6 червня 2018
Ліля Колісник

Струк - це слово, яке використовується для позначення колажної роботи художника Стефана Де Крока з Брюгге (Бельгія). Його мистецтво колажу спонукає глядачів по-іншому подивитися на добре знайомі форми.

Вони набувають фокусу за допомогою незвичайних комбінацій предметів, що вже були у використанні, як-от старовинні дерев'яні двері та бетонні плити. 

Апсайклінґ (трансформація старих речей у нові якісні продукти - прим. ред.) - важлива частина творчого процесу Стефана. Він постійно шукає старі предмети з деревини. Стефан ніколи не фарбує і не обробляє ці частини, залишаючи навіть наліт.

Таке рішення зберігає певну історію за його роботами.

Вони несуть автентичність та справжність у собі.

А кольори, хоч і вельми яскраві, гармонійно переплітаються між собою, розповідаючи вам свою оповідь.

Ось такий неймовірний мурал прикрасив старенький будинок. Можна стояти і споглядати на цю пару. Додумувати, доплітати щось своє в історію їхніх стосунків.

Усі ми - пазли з багатьох частинок.

Зображення - pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Козаки та казаки. Продовження
З першого дня існування українського козацтва, Московія та її царство втратили спокій. Купка вільних та патріотично налаштованих козаків не мали ніякого наміру підпорядковуватися нікому. А після Польсько-Московської війни 1609-1618 року, коли об`єднані війська Річ Посполита та війська Запорозького вщент розбили Московське царство та Шведську імперію, маргінали Московії починають шукати вихід.
Читати більше
Наскільки Iq-тесту можна вірити?
Скільки разів ви чули про IQ-тест? Припускаю, що дуже багато. Цей тест у нас асоціюється з інтелектом, а інтелект-це те, від чого залежить наше життя. Але чи дійсно IQ-тест говорить правду?Можливо, ще є кращі альтернативи?
Читати більше