Інше життя: як бельгієць вигадує апсайклінґ

6 червня 2018
Ліля Колісник

Струк - це слово, яке використовується для позначення колажної роботи художника Стефана Де Крока з Брюгге (Бельгія). Його мистецтво колажу спонукає глядачів по-іншому подивитися на добре знайомі форми.

Вони набувають фокусу за допомогою незвичайних комбінацій предметів, що вже були у використанні, як-от старовинні дерев'яні двері та бетонні плити. 

Апсайклінґ (трансформація старих речей у нові якісні продукти - прим. ред.) - важлива частина творчого процесу Стефана. Він постійно шукає старі предмети з деревини. Стефан ніколи не фарбує і не обробляє ці частини, залишаючи навіть наліт.

Таке рішення зберігає певну історію за його роботами.

Вони несуть автентичність та справжність у собі.

А кольори, хоч і вельми яскраві, гармонійно переплітаються між собою, розповідаючи вам свою оповідь.

Ось такий неймовірний мурал прикрасив старенький будинок. Можна стояти і споглядати на цю пару. Додумувати, доплітати щось своє в історію їхніх стосунків.

Усі ми - пазли з багатьох частинок.

Зображення - pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
7 порад, як вибратися з депресії
Мабуть, у кожного з нас були часи, коли робота не йшла, самопочуття було погане, а настрій тільки нагнітав. Коли справа доходить до депресії, потрібно оговтатись! Адже життя прекрасне. А весь час, коли жалієте себе, витрачаєте сили на смуток, можна провести, як мінімум, із користю. Давайте розбиремо 7 пунктів, як можна вибратися з депресії, якщо вона таки прийшла.
Читати більше