Америка бачить Україну!

21 лютого 2014
Galyna Ugryna

Америка бачить Україну!

Пройшло більше двох місяців від того часу, як нас зацікавило, чому не реагує Америка на українські події ВЗАГАЛІ: немає повідомлень на телеканалах, мовчать радіо і газети, натомість може мусуватися препуста “проблема” погоди або щось подібне.

Досвід показує: кого шкребе чуже горе?! Поки горювальник не візьметься рятувати себе сам... Тоді й збоку хтось плече підставить.

У висвітленні українських подій сьогодні - хіба марсіан немає! Прийшли на наші Майдани у Чикаґо і американські ЗМІ. Недільний мітинг був чисто такий, яким хотілося би його бачити спочатку: навпроти виступаючих - камери багатьох телеканалів, у натовпі снують фотокореспонденти, журналісти беруть короткі інтерв’ю в учасників мітингу. Крига зламана. Тільки чи не запізно? Чи така сучасна журналітика стала гієно-шакалистою, що летить тільки на смерть, на запах смаженинки, на полуничку?! Чи то час настав такий подійово-насичено-густий, що вже і не сниться людям година тиха, розмова без істерик, віра без озирань, любов без обману...та про це якось другим разом.

Сьогодні, 20 лютого 2014 року - День скорботи українського серця. День, в який пасувало би тільки молитися за душі загиблих в Україні, а новини доносять про нові страшні жертви! Американська глядацька аудиторія захотіла роз’яснень з перших вуст. Телевізійний канал Fox News, з ведучим Mike Tobin, завітав у кафе “Shokolad”, з метою прямого звернення в ефір українців, які тільки- но повернулися з Батьківщини, з Майдану, і можуть розповісти американським глядачам, що там йде не громадянська війна, а війна між владою та населенням країни. Це - тези меседжів молодих українців Сергія Михайлюка та Алли Дзюми, свідків реальностей Майдану, які гідно представили нашу спільноту перед глядачами Америки. Ми раділи з успішного ефіру наших “рупорів”, вітали всіх причетних до майже фронтового реагування на події отця Богдана Налисника з Катедри св. Миколая, лікаря Марію Дмитрів-Капеняк, яка полишила на якийсь час власний бізнес, щоби зайнятися громадською працею,лікаря Олену Ґордон, Світлану Іванишин-Угрину - вебплатформа UaModna.
 

А тут - про місце розташування та господарів сьогоднішнього збору!

Варіантів, виборів будь-чого сьогодні - багато, та коли хочеш ліпшого, береш звичне, близьке, те, що любиш. Кафе “Shokolad” в Українській Околиці - заклад харчування, який відповідає українському вибагливому самкові та американським вимогам. Саме тому у час дозвілля збираємося сімейством, чи з друзями тут за столиками з переконливими порціями вареників, полумисочками перших страв, асортиментом салатів, чималим вибором солодощів: тістечок, горішків, тортів, печива. Ніде у Чикаґо ви, шановні, не з’їсте так смачно, як тут, - ґарантія!

Цей текст - не реклама, це моє особисте ставлення до якості продукції, в яку вкладається велика душа через маленькі жіночі руки власниці - Галини Федус та її молодих помічниць Тані Шкірдань, Інни Штойко, Тані Червінської. “Вміли-сти, ґаздинько, приготувати та не вміли подати!”- говорить прислів’я про можливо спритну та недобру подавальницю. Не про наших дівчаток мова: все - з усмішкою, різними мовами, з урахуванням віку клієнтів, інтересів, часу перебування у кафе, давності знайомства. Закортіло? Прийдіть і спробуйте те, від чого неможливо буде відмовитися пізніше...
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше