Америка бачить Україну!

21 лютого 2014
Galyna Ugryna

Америка бачить Україну!

Пройшло більше двох місяців від того часу, як нас зацікавило, чому не реагує Америка на українські події ВЗАГАЛІ: немає повідомлень на телеканалах, мовчать радіо і газети, натомість може мусуватися препуста “проблема” погоди або щось подібне.

Досвід показує: кого шкребе чуже горе?! Поки горювальник не візьметься рятувати себе сам... Тоді й збоку хтось плече підставить.

У висвітленні українських подій сьогодні - хіба марсіан немає! Прийшли на наші Майдани у Чикаґо і американські ЗМІ. Недільний мітинг був чисто такий, яким хотілося би його бачити спочатку: навпроти виступаючих - камери багатьох телеканалів, у натовпі снують фотокореспонденти, журналісти беруть короткі інтерв’ю в учасників мітингу. Крига зламана. Тільки чи не запізно? Чи така сучасна журналітика стала гієно-шакалистою, що летить тільки на смерть, на запах смаженинки, на полуничку?! Чи то час настав такий подійово-насичено-густий, що вже і не сниться людям година тиха, розмова без істерик, віра без озирань, любов без обману...та про це якось другим разом.

Сьогодні, 20 лютого 2014 року - День скорботи українського серця. День, в який пасувало би тільки молитися за душі загиблих в Україні, а новини доносять про нові страшні жертви! Американська глядацька аудиторія захотіла роз’яснень з перших вуст. Телевізійний канал Fox News, з ведучим Mike Tobin, завітав у кафе “Shokolad”, з метою прямого звернення в ефір українців, які тільки- но повернулися з Батьківщини, з Майдану, і можуть розповісти американським глядачам, що там йде не громадянська війна, а війна між владою та населенням країни. Це - тези меседжів молодих українців Сергія Михайлюка та Алли Дзюми, свідків реальностей Майдану, які гідно представили нашу спільноту перед глядачами Америки. Ми раділи з успішного ефіру наших “рупорів”, вітали всіх причетних до майже фронтового реагування на події отця Богдана Налисника з Катедри св. Миколая, лікаря Марію Дмитрів-Капеняк, яка полишила на якийсь час власний бізнес, щоби зайнятися громадською працею,лікаря Олену Ґордон, Світлану Іванишин-Угрину - вебплатформа UaModna.
 

А тут - про місце розташування та господарів сьогоднішнього збору!

Варіантів, виборів будь-чого сьогодні - багато, та коли хочеш ліпшого, береш звичне, близьке, те, що любиш. Кафе “Shokolad” в Українській Околиці - заклад харчування, який відповідає українському вибагливому самкові та американським вимогам. Саме тому у час дозвілля збираємося сімейством, чи з друзями тут за столиками з переконливими порціями вареників, полумисочками перших страв, асортиментом салатів, чималим вибором солодощів: тістечок, горішків, тортів, печива. Ніде у Чикаґо ви, шановні, не з’їсте так смачно, як тут, - ґарантія!

Цей текст - не реклама, це моє особисте ставлення до якості продукції, в яку вкладається велика душа через маленькі жіночі руки власниці - Галини Федус та її молодих помічниць Тані Шкірдань, Інни Штойко, Тані Червінської. “Вміли-сти, ґаздинько, приготувати та не вміли подати!”- говорить прислів’я про можливо спритну та недобру подавальницю. Не про наших дівчаток мова: все - з усмішкою, різними мовами, з урахуванням віку клієнтів, інтересів, часу перебування у кафе, давності знайомства. Закортіло? Прийдіть і спробуйте те, від чого неможливо буде відмовитися пізніше...
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com