Імманентна субкультура

10 жовтня 2015
Roman Bonchuk
Повертаюсь до Шопенгауера. Багато звісно запитань. Зрозумілим є фактаж того, що вибудова Артуром епістем є наслідком розкриття самої унікальності індивідуума безпосередньо із особливостей окремо взятого індивідуума. Наша індивідуальність є Щастям. Перша теза. Вона нисходить із Арістотеля, варто згадування ще й Голоду-як сильного кухаря. Але ще Вольтер казав,що вся прерогатива нашої особистості всеодно залишиться настільки ж нісенітною та злою, наскільки в цей світ потрапляє.

Важливою є лишень теє, ким ми є насправді. Англійці полюбляють казати: я насолоджуюсь собою в Парижі /теперішнє продовжуване нескінчене/, а Париж залишається шпалерою...

Це мовленеве паразитування , хоча підсистемна програма спрацьовує в формі унікальності Слова, із слів все розпочалось, лишень Кант та Фіхте припускає Волю, волю до слова, а воля самоїдна ще й до того ж сліпа...

Сліпота я найвищою зрячістю, як і мовчання - абсолютом істин. Це зрозуміло, бо вищі знання є Порожнечею та поглиблюють сум й печаль. Софокл постійно наголошував на тому, що життя солодке й без думок... А у Еклезіаста знання призведе до незнання усього апріорі. Отже блаженні в незнанні - за Христом. Не факт? Але шпалери на тлі незмінні.

Шопенгауер згодом багато чого спростовує з огляду на Закон Основи, Базовий Закон - закон необхідностей. І тут мені хочеться заперечити всі його знання й наголосити , що закон основ не виправдовує Мотиву Подразнення Квітки у зростанні. Тобто квіти подразнюються світлом й спонукаються до програми життя - фази фотосинтезу, але математично теє не доказати. Квітка має Волю й логоси об'єктивації волі - в контактактах із вітром та контактом із бджолами. Квіти мають пам'ять та підсвідомість. Це моє дослідження - не тільки люди. Людина має одну перевагу - це страх Смерті. Так би мовити - страх Болі. От і вся наша еволюція - вся наша нейронна надсистема спрямована на Програму Уникнення Болі. От і весь наш еволюційний світ й всесвіт. А потім йде вся хімія й біохімія й механіка й сили підсил.

Воля життя. Воля до життя. Воля воліє воліти , але не пізнавати. Це друге віднайдене мною тезисне твердження. Загалом все тільки розпочинається й Безсмертя досягається Безстрашшям, а відсутність страху -це заперечення всієї філософії..
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше
Чи можна займатися спортом під час місячних і як це впливає на організм
Останнім часом ставлення до особливостей жіночого організму змінилося на більш помірковане. Водночас оновились рекомендації щодо занять спортом під час місячних. Сьогодні ми розповімо про них.
Читати більше