ILL&MATES TALK трансформується в навчальну платформу GRAPHITE

7 вересня 2017
Редакція
І перший захід, якй організовує GRAPHITE, — дводенний лекторій “Ілюстрація на 360°: як хакнути професію?”, відбудеться 7-8 жовтня в Києві за адресою: Ярославський провулок, 1/3 (4 HUB).
 
Сьогодні недостатньо вміти красиво малювати, мати академічну освіту, працювати в графічних редакторах та збирати позитивні відгуки друзів. Час диктує нові правила, формує закони, які потрібно знати кожному, хто обрав для себе професію ілюстратора. Даний курс допоможе конвертувати навички у чіткі дії й знайти свій вектор розвитку як спеціаліста. 10 лекцій відкриють бекстейдж роботи успішних ілюстраторів у рекламі, друкованих виданнях, анімації, гейм-індустрії. Два дні курсу — це свіжі інсайти, відбірний досвід від спеціалістів, tips&tricks, відповіді на питання, що давно турбують ілюстраторів і тих, хто планує стати ілюстратором.
 
Програма курсу:
  1. Журнальна ілюстрація: від крапки до обкладинки.
  2. Все про книжкову ілюстрацію від видавництва «Основи».
  3. Game of games: як догратися до ілюстратора в індустрії відеоігор.
  4. Освіта ілюстратора за кордоном: особистий досвід і багато лайфхаків.
  5. Бренд імені себе: як ілюстрацію перетворити на власний бренд.
  6. Вектор на США: досвід навчання та роботи з перших вуст.
  7. Від А до Я. Книжкові ярмарки та навіщо їх шукати.
  8. Рекламна ілюстрація під мікроскопом.
  9. Мультиплікаційні історії.
  10. Ефект присутності: self-promotion для ілюстраторів.
Детальна інформація на сайті http://graphite.com.ua До 14 вересня є можливість виграти квиток для себе та друга, з умовами можна ознайомитись на сторінці facebook https://www.facebook.com/ILLANDMATESTALK/
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше