“Отримай незабутні враження”- відвідай незабутню БОЛГАРІЮ!

17 вересня 2021
Akme-Ukraine

Міністерство туризму Республіки Болгарія організувало спеціальну подію “Отримай незабутні враження”, присвячену активізації співробітництва між Болгарією та Україною в галузі туризму. Болгарія одна з тих країн, яка ретельно дотримує активних заходів з метою мінімізації негативних наслідків поширення пандемії COVID-19, зокрема в туризмі. А географічне розташування Болгарії сприяє тому, що туристи прагнуть побувати тут не тільки влітку, а круглий рік.

І справді: розташована в південній частині помірного кліматичного поясу з впливом субтропіків, Болгарія відчуває це на кліматі, рослинному і тваринному світах, а також — на характерах болгар, веселих, гостинних, життєлюбних і вельми красивих.

Якщо говорити про вплив Середземного моря — то він визначає формування клімату в південних частинах держави, вплив Чорного моря - в прибережній смузі шириною до 40 км. А блакитний Дунай має значення для країни як водний ресурс. Отже, сприятливе природне географічне положення Болгарії немовби спеціально створене для туризму. Це також стосується й таких чинників інтересу до неї, як державний устрій і економіка, історія, природа, побут і культура, традиційна кухня, фольклор, ін.

Не дивно, що Болгарія розвиває різні види туризму: культурний, екологічний, морський, гірський (лижний), бальнео-спа- і велнес-туризм, винний і кулінарний, спортивний, сільський (агро), а ще — конгресовий, кемпінг та історико-музейний, який сфокусований навколо об'єктів під егідою ЮНЕСКО.

Вітальна промова представника Посольства радника з торгово-економічних питань, глави торгово-економічної місії Посольства Республіки Болгарія в Україні Стефана Софронія, презентація Болгарії як туристичного напрямку, розважальна та музична програма – все разом стане вагомим чинником активного туристичного сезону наприкінці 2021 та навесні й влітку 2022 років, а також подальшого розвитку співпраці між нашими країнами у галузі туризму.

До зустрічі в гостинній Болгарії, друзі!

#Болгарськийтуризм #МіністерствотуризмуБолгарії#ПреоткрийБългария#ВідпочинокуБолгарії#BulgariaTravel

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше