"В очікуванні сонця" виставка художника Дмитра Коваля

27 листопада 2017
Svetlana Bagaeva
Арт-галерея "Мануфактура" представляє виставку "В очікуванні сонця" київського художника Дмитра Коваля, визнаного в творчих колах одним з найкращих сучасних молодих імпресіоністів.
 
Основні напрямки в творчості живописця - імпресіонізм і пуантилізм, які Дмитро синтезував з абстрактним і декоративним мистецтвом, сформувавши унікальний авторський стиль.
 
Основу експозиції складає серія робіт автора - "Українська молитва", яка охоплює період творчого життя 2012-2017 років.

"Головне в моїй творчості - це істина і правда: своя, не всім зрозуміла, не всім близька і вподобана", - говорить художник про свої роботи.

Для нього живопис - це засіб вираження саме тих переживань і болю, які просякнуті життям, наповненим різними несподіванками і своєї суворості... Це не мистецтво, яке створюється за шаблоном, воно самобутнє, відчуте, самодостатнє. Його неможливо задумати за день, тиждень, місяць ... Це збірний образ протягом тривалого проміжку часу. Разом з тим, воно поза епохами, адже його не можна віднести до актуального мистецтва, проте, воно сучасне і буде таким в далекому майбутньому, - вірить живописець.
 
Головною місією своєї діяльності Дмитро вважає виховання в суспільстві почуття прекрасного, естетичного і розуміння того, що таке смак і мистецтво. Коли люди почнуть усвідомлювати життя не тільки як матеріальне благо, а й духовне - суспільство і світ стануть кращими, - впевнений молодий художник.Дмитро Коваль народився на заході України, у м. Хотин Чернівецької області, 23 жовтня 1990 року. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Студентська робота Дмитра "Українська молитва" або "Душі померлих" визнана найкращим дипломом 2016 року та одним з найбільш гідних, які були номіновані за останні роки на Золоту медаль Академії. Крім того, художник - учасник численних Всеукраїнських та Міжнародних виставок. 2011 року - лауреат премії ім. В. Пузирькова. 2013 г. - лауреат премії ім. В.Шаталіна. Його художні твори знаходяться в музеях Запоріжжя, Чернівців та в приватних колекціях України, Німеччини, Китаю, Чехії і Росії.

Вхід вільний 

Виставка триватиме з 17.11.2017 до 19.01.2018
 
Адреса: Обухівське шосе, 2
Час работи: Щоденно з 11.00 до 21.00
Інформація за тел: +38 (044) 200-9747
E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Андрій Котов: "Додому тягне завжди... Немає нічого кращого за вечірній Львів"
Львів'янин Андрій Котов — у минулому колишній курсант Суворовського училища, армієць першої бригади оперативного призначення Нацгвардії "Барс", студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності — поділився своїм досвідом заробітчанства в Чехії та розповів, у якій країні бачить своє майбутнє.
Читати більше