"Existimo"

25 листопада 2015
Таня
19 листопада в посольстві України в Берліні відбулося резонансне відкриття виставки "Existimo". Леонора Янко - галерист і мистецтвознавець, спільно з куратором міжнародних проектів Лерою Літвіновою представили картини знакових українських авторів.

Серед них: Олег Радван - визнаний художник в США, переможець конкурсу International ARC Salon, лауреат 15 премій, зокрема премії гільдії Charlotte County Art. Талановитий автор, член спілки художників України, графік Сергій Завгородній. Сьогодні він переселенець з Єнакієво, продовжує працювати в місті Харкові. Наталія Папірна і Олексій Кулаков - Заслужені художники України, унікальний творчий тандем, визначних завдяки роботі "100 відомих українців", а також багаторічною роботою з урядами європейських країн по створенню історичних масштабних полотен, які презентують ці нації.

На урочистому прийомі в рамках виставки, присвяченій Голодомору, багато говорили про зв'язок життя і смерті, споглядаючи роботи Олега Радвана та Наталії Папірної. Побачити національне самовизначення гості змогли через живопис Олексія Кулакова і емоційну графіку Сергія Завгороднього. Також Леонора Янко презентувала роботу Лери Літвінової із серії "Дощ", в концепції необоротних змін, які відбуваються з нами, позитивних чи негативних, але завжди провідних в майбутнє з безцінним досвідом.

Висловлюємо вдячність за допомогу в організації проекту всім учасникам. Окрема подяка громадській організації "Здорове людство", а також першому секретарю посольства України в Берліні Ірині Петрунько.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Затишні" пейзажі українського художника Юрія Пацана
Дивлячись на полотна Юрія Івановича Пацана, мимоволі відчуваєш неймовірне тепло дитячих спогадів. Адже сюжети його картин - пейзажі, знайомі майже кожному ще з тих давніх часів, коли можна було босоніж мчати полем, хлюпатися з друзями в річці чи ставку і зовсім не думати про "дорослі проблеми"...
Читати більше
"В обіймах весни": виставка художника Володимира Гарбуза
24 березня арт-галерея "Мануфактура" презентує виставку "В обіймах весни" художника Володимира Гарбуза, на якій буде представлено живописні та скульптурні композиції автора. Його творчість є визначним надбанням української образотворчої спадщини, а ім'я живописця вже увійшло до історії мистецтва нашої країни.
Читати більше