Читати більше
"ЧИСТА КРАСА" ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ
Здоров’я, як ніколи, є в тренді на сьогодні. Медіа та інтернет-простір активно популяризують «здоровий спосіб життя» та «здорове харчування». Зростання кількості веганських кафе, спортцетрів та магазинів і лавок, які продають органічні продукти, тільки підтверджують свою затребуваність. Боротьба за «натуральність» заполонила теж fashion та beauty-індустрії. Багато брендів відмовляються від ретушування фото моделей в каталогах і на рекламних постерах. Наприклад, в останньому каталозі шведського бренду H&M на фото видно природні «недосконалості» моделей: розтяжки, ластовиння, недоліки фігури.
Натуральність у косметології - це не тільки макіяж в стилі nude чи «макіяж без макіяжу». Поняття «чиста краса» пов’язана, найперше, з beauty-рутиною. Дерматологи та косметологи визначають «чисту красу» як використання косметики (декоративної і доглядової), яка містить тільки натуральні компоненти, в її складі немає токсичних речовин, шкідливих для нашої шкіри (найбільш поширені: парабени, усім відомий SLS, триклозан, синтетичні барвники та ароматизатори). Так, лаурилсульфат натрію (SLS) руйнує гідроліпідний баланс шкіри, може викликати свербіж, лущення, пришвидшує появу зморшок, сушить волосся, робить його ламким, може викликати лупу. SLS проникає у внутрішні органи, може бути причиною мутації клітин і не виводится з організму печінкою.
Таким чином, щоб підтримувати здоров’я шкіри та волосся і бути в тренді «чистої краси» потрібно використовувати натуральну косметику на основі корисних інгрідієнтів, які можна легко прочитати на етикетці, на відміну небезпечних синтетичних речовин з довгими незрозумілими назвами. Які ж інгрідієнти вважаться «чистими»? Це екстракти різноманітних трав, фруктів, ягід, горіхів, натуральні олії, вітаміни, мінерали, ряд кислот (наприклад, гіалуронова кислота). Виробники натуральної косметики розливають свій продукт у флакони переважно з сировин, які легко переробити або утилізувати. Як правило, термін придатності такої косметики є недовгим. Важливо зазначити, що ефект від натуральної косметики є не миттєвим, а накопичувальним. Тому при її використанні потрібна регулярність.
Багатьох відлякують ціни на натуральну косметику, яка й справді не є дешевою, однак можна знайти й доступні бренди. Серед українських beauty-брендів, які містять позначку natural, за останній час з’явилось багато достойних, що не може не тішити. Ці бренди пропонують різноманіття косметичних засобів, які не поступаються якістю маркам з Франції, Італії, Кореї. Це, випробувані мною, White Mandarin, Swan, Agor, Zelenka, Vigor, дешевші: Ароматика, Яка, Cocos. Втім, коли серед вітчизняних брендів є безліч видів хорошої доглядової косметики, то важко знайти натуральну декоративну косметику.
«Чиста краса» є частиною відповідного «здорового» стилю життя. Тому, якщо ви збираєтесь працювати над красою вашої шкіри і волосся, то варто звернути увагу на відповідальний догляд за собою. А це не тільки читати складники косметичних засобів і обирати для себе натуральні, але й харчуватися правильною і корисною їжею, пити достатню кількість води і спати достатню кількість годин, займатися фізичними вправами. Звісно, що ми не можемо повністю відмовитися від хімічних добавок і консервантів у косметиці, але ми можемо обирати ті засоби для догляду і краси, з найменш шкідливими складниками для нас і довкілля.
Обкладинка: pinterest.com.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше