Художня фотографія. Поради і приклади

16 лютого 2017
Фотограф
Художня фотографія — це вид фотомистецтва, який не передає об’єктивної дійсності, а навпаки, показує сцени, які спеціально були підготовлені для даного типу фотографії. Тобто, це постановочні зображення, які несуть в собі якусь ідею, сенс, характер і настрій фотографа.

Ми ділимося з вами корисними порадами стосовно художньої фотографії.

П’ять умов якісної художньої фотографії:

Ідея. Для того, щоб художнє фото було наповнене певним сенсом та змістом, потрібно визначитися з самою ідеєю, тобто для чого воно потрібне — для сімейного фотоальбому чи для публікації в журналі.

Локація. Перед тим, як проводити фотозйомку, слід визначитися з локацією, яка б найкраще підходила для втілення усіх ідей.

Світло. Звичайно, природнє освітлення — це найкращий помічник для фотографа, але що робити, якщо його недостатньо? В таких випадках слід використовувати штучне професійне освітлення, яке фотограф може підлаштувати під власні потреби.

Декор. Оскільки фотографія постановочна, то тут є можливість поексперементувати з додатковими атрибутами, які найкраще зможуть підпасувати тому чи іншому жанру фото.

Ракурс. Під час художньої фотографії важливо підібрати правильний ракурс, який би якнайкраще відображав усю суть фотографії.
 
Художня фотографія потребує ретельної підготовки з боку самого фотомайстра, адже через фотографію потрібно передати безліч моментів, які мають зачепити за живе того, хто на них дивитиметься. Експресія, емоції, стиль, почуття, переживання та краса мають бути центром художньої фотографії для того, щоб її запам’ятали і нею милувалися.

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com