Huanchaco - містечко древних човнів та морепродуктів

2 грудня 2015
Anna Grechishkina
Huanchaco - ще одна приємна знахідка в Перу. Це зовсім крихітне містечко на березі океану, буквально за 15 км від міста Трухійо. Тому якщо дорогою до Ліми ви не хочете зупинятися у великому місті, Huanchaco - кращий вибір. Я не проти великих міст, але рух в Перу - явище особливе, на моїй пам'яті найгірше було тільки в Індії, тому я намагаюся, по можливості, будь-які міста тут об'їжджати іншими дорогами.

Huanchaco - дуже симпатичне місто, популярне серед серферів, і навіть мені, людині абсолютно далекій від серфінгу, здалося, що це один з кращих курортів в цьому плані. Мені навіть вперше в житті захотілося навчитися серфінгу! Не знаю, чи призведе це до якихось конкретних дій, але саме бажання стало для мене черговим великим сюрпризом:)

Ще це місто відоме своїми так званими caballitos de totora. Це древні човни, які рибалки використовують і зараз для перевезення сіток і риби. І взагалі, це вважається давньою формою серфінгу. Дуже цікаво на них подивитися, пофотографувати і при бажанні навіть покататися.

А ще виявилося, що саме це місто, Huanchaco - місце народження севіче! Не дарма я тут, як виявилося, і зовсім не дивно, що це місце мені сподобалося з першого погляду! Загалом, дуже рекомендую!
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Maria Ivanus Maria Ivanus 3 грудня 2015
Давно слідкую за вашими подорожами у ФБ, диже захоплючі розповіді! Дякую ! Щасливої дороги і нових вражень!
Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше