Huanchaco - містечко древних човнів та морепродуктів

2 грудня 2015
Anna Grechishkina
Huanchaco - ще одна приємна знахідка в Перу. Це зовсім крихітне містечко на березі океану, буквально за 15 км від міста Трухійо. Тому якщо дорогою до Ліми ви не хочете зупинятися у великому місті, Huanchaco - кращий вибір. Я не проти великих міст, але рух в Перу - явище особливе, на моїй пам'яті найгірше було тільки в Індії, тому я намагаюся, по можливості, будь-які міста тут об'їжджати іншими дорогами.

Huanchaco - дуже симпатичне місто, популярне серед серферів, і навіть мені, людині абсолютно далекій від серфінгу, здалося, що це один з кращих курортів в цьому плані. Мені навіть вперше в житті захотілося навчитися серфінгу! Не знаю, чи призведе це до якихось конкретних дій, але саме бажання стало для мене черговим великим сюрпризом:)

Ще це місто відоме своїми так званими caballitos de totora. Це древні човни, які рибалки використовують і зараз для перевезення сіток і риби. І взагалі, це вважається давньою формою серфінгу. Дуже цікаво на них подивитися, пофотографувати і при бажанні навіть покататися.

А ще виявилося, що саме це місто, Huanchaco - місце народження севіче! Не дарма я тут, як виявилося, і зовсім не дивно, що це місце мені сподобалося з першого погляду! Загалом, дуже рекомендую!
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Maria Ivanus Maria Ivanus 3 грудня 2015
Давно слідкую за вашими подорожами у ФБ, диже захоплючі розповіді! Дякую ! Щасливої дороги і нових вражень!