Хто з українських художників створює ілюстрації для Coca Cola і McDonald's

Вони оживляють бренди і їхню рекламу, створюють нові світи навколо звичайного продукту. Бути вільним художником, який працює за жорстким брифом, - для творчої людини непростий виклик. Але є генії, які з ним справляються.
 
Marketing Challenge зібрав сім комерційних ілюстраторів-фрілансерів з чотирьох міст України, які створюють візуальні історії та героїв для брендів, і не тільки національних.

Сергій Майдуков, Київ

ukraineartnews.com​
Сергій Майдуков, Adobe, 2015 рік

 
Один з найвідоміших ілюстраторів-фрілансерів України, Сергій Майдуков, співпрацює з великими виданнями, видавництвами і брендами.
 
Серед його клієнтів - The Washington Post, The Village Voice, Vogue Ukraine, Buro 24/7, видавництво "Основи", Adobe, McDonald's, Hyundai, Brussels Airlines, GoodWine та інші. Стиль Майдукова не сплутати ні з чиїм іншим - строкаті ілюстрації, часто з елементами кубізму, підкорюють миттєво.
 
ukraineartnews.com​
Сергій Майдуков, GoodWine, 2016 рік

Марічка Рубан, Харків

ukraineartnews.com​
Марічка Рубан, McDonald's Ukraine, 2016 рік​

 
Художник та ілюстратор Марічка Рубан створює незабутні акварельні ілюстрації - одночасно ніжні, інтенсивні, соковиті та зворушливі. Марічка розробляє брендинг, робить ілюстрації для книг, принти і багато чого ще.
 
В Україні вона співпрацювала з McDonald's, Eleven Shoes, нішевими кафе, а також готувала ілюстрації для культурних заходів у Харкові.
 
ukraineartnews.com​
Марічка Рубан, "Фермер Базар", 2016 рік

Олександр Кусков, Київ

ukraineartnews.com​
Олександр Кусков, Penguin Audiobooks 2017

 
Олександр Кусков поважає фантастику і любить неймовірну деталізацію - в деяких його проектах дві ці складові зустрічаються, і результат цього "зв'язку" вражає.
 
У портфоліо художника є роботи для Penguin Audiobooks, Dettol, Hang Seng Bank та інших. У нього є і концепти - наприклад, для Coca-Cola та Nike.
 
ukraineartnews.com​
Олександр Кусков, концепт Coca Cola Olympic Games, 2013

Тетяна Ципка, Львів

ukraineartnews.com​
Тетяна Ципко, Yarych, 2015 рік

Тетяна Ципка ілюструє книги, робить постери та афіші для різних театрів, в основному польських, а також співпрацює з брендами.
 
Серед її робіт для брендів - чарівні та зворушливі ілюстрації для Yarych, "Хліб по-львівські", "Кав'ярня Леваковського" та інших, а також оформлення сувенірної продукції, присвяченої Львову.
 
ukraineartnews.com​
Тетяна Ципка, сувенірна продукція Львова, 2015 рік
 

Анна Сарвіра, Київ

ukraineartnews.com​
Анна Сарвіра, "Червона шапочка", 2015 рік​

 
Анна Сарвіра - ще один талант, який прославляє український ілюстраційний рух за кордоном. Художниця і співзасновниця клубу ілюстраторів Pictoric потрапила в ТОП-75 ілюстраторів світу, чиї роботи вирушили на Міжнародний ярмарок дитячої книги в Болоньї у квітні 2017 року.

Анна робила ілюстрації для книг видавництв "Грані-Т", "Братське", "Вiват" і "Люта Справа" - і створює роботи в рамках проекту Pictoric. Оформляє вона в основному книги, листівки та блокноти, але серед її робіт є і календарі з постерами.​
 
ukraineartnews.com
Анна Сарвіра, Alphabet, 2015 рік

Олег Андрєєв, Одеса

ukraineartnews.com
Олег Андрєєв, календар "Зроблено в Одесі" 2017​

 
Олег Андрєєв - одесит, і це можна зрозуміти навіть не читаючи його профіль на Behance, достатньо подивитися на його роботи. Олег щільно співпрацює з одеськими журналами і допомагає різним заходам заявляти про себе голосніше за допомогою своїх візуальних робіт.
 
Його ілюстрації можна побачити в міському онлайн-журналі Mayak.org.ua, в The Odessa Review Magazine, на місцевих афішах, а також в календарі на 2017 рік "Зроблено в Одесі". Андрєєв також працює з національними брендами - він робив проект для рітейлера Citrus.ua - і зарубіжними журналами.
 
ukraineartnews.com
Олег Андрєєв, Citrus.ua, 2016 рік

Олена Ткач, Харків

ukraineartnews.com
Олена Ткач, книга My First English Words, 2015 рік​

 
Олена Ткач працює в основному з книгами для дітей, і перша книга з її ілюстраціями вийшла у 2014 році. Серед видавництв, з якими вона співпрацює, українські "Астра", "Майдан", "Крок", а також французькі та американські.
 
Серед її робіт багато ніжних і добрих ілюстрацій для комп'ютерних і настільних дитячих ігор, листівки та обкладинки для Скетчбуків.
 
ukraineartnews.com
Олена Ткач, ілюстрації для книги "Лінії", 2015
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Польщі: що варто побачити в країні історичних пам'яток
Мабуть, більшості українців близька Польща. Скажімо, якщо не духом, то територіально — точно:) Безліч людей їдуть в цю країну, якщо не відпочити, то на роботу. А втім, що ви знаєте про сусідню державу? Були чи тільки плануєте там побувати, давайте разом дізнаємося, де, насамперед, треба побувати, аби не марнувати час, та що треба знати про Польщу.
Читати більше
Підробки та оригінали: як придбати автентичні речі
Чи знаєте ви, як відрізнити оригінал від підробки? Якщо купуєте речі дорогого бренду, хочете отримати не лише саму річ, а й стати на мить частиною її історії. Тому, якщо вирішили придбати люксову сумку, маєте знати декілька нюансів, щоб вас не пошили в дурні. Залишайтеся з нами, поговоримо про особливості Chanel, Prada, Louis Vuitton.
Читати більше