Хто з українських художників створює ілюстрації для Coca Cola і McDonald's

Вони оживляють бренди і їхню рекламу, створюють нові світи навколо звичайного продукту. Бути вільним художником, який працює за жорстким брифом, - для творчої людини непростий виклик. Але є генії, які з ним справляються.
 
Marketing Challenge зібрав сім комерційних ілюстраторів-фрілансерів з чотирьох міст України, які створюють візуальні історії та героїв для брендів, і не тільки національних.

Сергій Майдуков, Київ

ukraineartnews.com​
Сергій Майдуков, Adobe, 2015 рік

 
Один з найвідоміших ілюстраторів-фрілансерів України, Сергій Майдуков, співпрацює з великими виданнями, видавництвами і брендами.
 
Серед його клієнтів - The Washington Post, The Village Voice, Vogue Ukraine, Buro 24/7, видавництво "Основи", Adobe, McDonald's, Hyundai, Brussels Airlines, GoodWine та інші. Стиль Майдукова не сплутати ні з чиїм іншим - строкаті ілюстрації, часто з елементами кубізму, підкорюють миттєво.
 
ukraineartnews.com​
Сергій Майдуков, GoodWine, 2016 рік

Марічка Рубан, Харків

ukraineartnews.com​
Марічка Рубан, McDonald's Ukraine, 2016 рік​

 
Художник та ілюстратор Марічка Рубан створює незабутні акварельні ілюстрації - одночасно ніжні, інтенсивні, соковиті та зворушливі. Марічка розробляє брендинг, робить ілюстрації для книг, принти і багато чого ще.
 
В Україні вона співпрацювала з McDonald's, Eleven Shoes, нішевими кафе, а також готувала ілюстрації для культурних заходів у Харкові.
 
ukraineartnews.com​
Марічка Рубан, "Фермер Базар", 2016 рік

Олександр Кусков, Київ

ukraineartnews.com​
Олександр Кусков, Penguin Audiobooks 2017

 
Олександр Кусков поважає фантастику і любить неймовірну деталізацію - в деяких його проектах дві ці складові зустрічаються, і результат цього "зв'язку" вражає.
 
У портфоліо художника є роботи для Penguin Audiobooks, Dettol, Hang Seng Bank та інших. У нього є і концепти - наприклад, для Coca-Cola та Nike.
 
ukraineartnews.com​
Олександр Кусков, концепт Coca Cola Olympic Games, 2013

Тетяна Ципка, Львів

ukraineartnews.com​
Тетяна Ципко, Yarych, 2015 рік

Тетяна Ципка ілюструє книги, робить постери та афіші для різних театрів, в основному польських, а також співпрацює з брендами.
 
Серед її робіт для брендів - чарівні та зворушливі ілюстрації для Yarych, "Хліб по-львівські", "Кав'ярня Леваковського" та інших, а також оформлення сувенірної продукції, присвяченої Львову.
 
ukraineartnews.com​
Тетяна Ципка, сувенірна продукція Львова, 2015 рік
 

Анна Сарвіра, Київ

ukraineartnews.com​
Анна Сарвіра, "Червона шапочка", 2015 рік​

 
Анна Сарвіра - ще один талант, який прославляє український ілюстраційний рух за кордоном. Художниця і співзасновниця клубу ілюстраторів Pictoric потрапила в ТОП-75 ілюстраторів світу, чиї роботи вирушили на Міжнародний ярмарок дитячої книги в Болоньї у квітні 2017 року.

Анна робила ілюстрації для книг видавництв "Грані-Т", "Братське", "Вiват" і "Люта Справа" - і створює роботи в рамках проекту Pictoric. Оформляє вона в основному книги, листівки та блокноти, але серед її робіт є і календарі з постерами.​
 
ukraineartnews.com
Анна Сарвіра, Alphabet, 2015 рік

Олег Андрєєв, Одеса

ukraineartnews.com
Олег Андрєєв, календар "Зроблено в Одесі" 2017​

 
Олег Андрєєв - одесит, і це можна зрозуміти навіть не читаючи його профіль на Behance, достатньо подивитися на його роботи. Олег щільно співпрацює з одеськими журналами і допомагає різним заходам заявляти про себе голосніше за допомогою своїх візуальних робіт.
 
Його ілюстрації можна побачити в міському онлайн-журналі Mayak.org.ua, в The Odessa Review Magazine, на місцевих афішах, а також в календарі на 2017 рік "Зроблено в Одесі". Андрєєв також працює з національними брендами - він робив проект для рітейлера Citrus.ua - і зарубіжними журналами.
 
ukraineartnews.com
Олег Андрєєв, Citrus.ua, 2016 рік

Олена Ткач, Харків

ukraineartnews.com
Олена Ткач, книга My First English Words, 2015 рік​

 
Олена Ткач працює в основному з книгами для дітей, і перша книга з її ілюстраціями вийшла у 2014 році. Серед видавництв, з якими вона співпрацює, українські "Астра", "Майдан", "Крок", а також французькі та американські.
 
Серед її робіт багато ніжних і добрих ілюстрацій для комп'ютерних і настільних дитячих ігор, листівки та обкладинки для Скетчбуків.
 
ukraineartnews.com
Олена Ткач, ілюстрації для книги "Лінії", 2015
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com