Хочете дізнатися страшну правду про себе?

19 листопада 2014
Vitaliy DeFranko

Так, страшну, несподівану і, скоріш за все, тривожну. Це займе всього 60 секунд і точно не буде марною тратою часу. Всього лиш три кроки...

Крок 1

Візьміть ручку і папір. Невеличкий, це може бути старий чек або щось схоже. Запишіть, в двох словах, те, що ви зробили вчора. Окрім сну, їжі, туалету і т.д. Але будьте повністю чесним із собою, ніхто не побачить цього списку, окрім вас. Це може бути щось на зразок:
 • 8 ранку - 5 вечора: робота
 • 5 вечора - 7 вечора: Інтернет, соціальні мережі, перегляд контенту непристойного характеру
 • 8 вечора - 9 вечора: розмова по телефону з другом
 • 9 вечора - північ: ігри на телефоні, телевізор, читання жовтої преси

Крок 2

На окремому аркуші паперу запишіть у двох словах п'ять речей, які є найбільш важливими у житті. У строгому порядку. Наприклад:
 
 1. Служіння Господу
 2. Покращення добробуту моєї сім'ї
 3. Лояльність моїх друзів
 4. Розвиток мого бізнесу
 5. Збереження свободи

Для молодшої та більш ліберальної аудиторії список життєвих пріоритетів буде виглядати приблизно так:
 
 1. Лояльність моїх друзів і сім'ї
 2. Розвиток моєї кар'єри (або успіхи в навчанні)
 3. Знайти близьку мені людину
 4. Зробити світ кращим для майбутнього (припинити забруднення, расизм і т.д.)
 5. Навчитися грати на гітарі
   
Обидва списки чудові, не потрібно їх засуджувати. Тепер, якщо ви напишете зверху, "Я вірю в ...", то це, по суті, буде філософією вашого життя.

Якщо хтось запитає вас, якою є ваша філософія життя, наприклад, якщо ви станете фіналістом в конкурсі краси, ви можете сміливо зачитати ваш список. "Я вірю в лояльність своїх друзів, в успіх мого навчання ..." і це буде звучати досить переконливо. Далі...

Крок 3

Поверніться до списку справ, які ви зробили вчора, перепишіть його: спочатку запишіть ті, на які ви витратили найбільше часу, а далі по спаданню. Тобто, для нашої гіпотетичної людини це виглядало б так: робота, ігри на телефоні, Інтернет, розмова з другом.

Напишіть "Я вірю в ..." над ним. Це ваша реальна філософія життя.

Візьміть інший список і викиньте його. Він безглуздий.

"Маячня!" скажете ви. "Ви не можете робити висновки щодо мене, судячи з моїх вчорашніх діях! Я повернувся додому справді втомленим і просто хотів відпочити!" Ніхто не засуджує вас! Але якщо ви думаєте, що вчора було винятком, вперед, пригадайте весь минулий місяць. Якщо ви схожі на мене і на більшість людей у цьому світі, ваші два списки - те, що ви вважаєте важливими, і те, на що ви справді витрачаєте час та енергію – зовсім не схожі один на одного.
 
І, тільки щоб внести ясність – красивий та ідейний перший список вашої життєвої філософії не призначений для того, аби зробити вас кращим в очах інших людей. Це те, що ви говорите самі собі. Але якщо ви хочете дізнатися, де будете через п'ять років, вам не потрібно йти до ворожки. Просто подивіться на вашу філософію життя - реальну, засновану на фактично витраченому часі. Ось хто ви є, і ось ким ви будете через п'ять років, чи 10, чи 20. Ви те, на що витрачаєте час. І нічого іншого.

Здивовані результатом? Або знаєте когось, хто, ймовірно, буде дещо шокований? Розкажіть йому про це. Але будьте обережні: реакція деяких людей на такі речі, так би мовити, не дуже позитивна.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше