Хочете дізнатися страшну правду про себе?

19 листопада 2014
Vitaliy DeFranko

Так, страшну, несподівану і, скоріш за все, тривожну. Це займе всього 60 секунд і точно не буде марною тратою часу. Всього лиш три кроки...

Крок 1

Візьміть ручку і папір. Невеличкий, це може бути старий чек або щось схоже. Запишіть, в двох словах, те, що ви зробили вчора. Окрім сну, їжі, туалету і т.д. Але будьте повністю чесним із собою, ніхто не побачить цього списку, окрім вас. Це може бути щось на зразок:
 • 8 ранку - 5 вечора: робота
 • 5 вечора - 7 вечора: Інтернет, соціальні мережі, перегляд контенту непристойного характеру
 • 8 вечора - 9 вечора: розмова по телефону з другом
 • 9 вечора - північ: ігри на телефоні, телевізор, читання жовтої преси

Крок 2

На окремому аркуші паперу запишіть у двох словах п'ять речей, які є найбільш важливими у житті. У строгому порядку. Наприклад:
 
 1. Служіння Господу
 2. Покращення добробуту моєї сім'ї
 3. Лояльність моїх друзів
 4. Розвиток мого бізнесу
 5. Збереження свободи

Для молодшої та більш ліберальної аудиторії список життєвих пріоритетів буде виглядати приблизно так:
 
 1. Лояльність моїх друзів і сім'ї
 2. Розвиток моєї кар'єри (або успіхи в навчанні)
 3. Знайти близьку мені людину
 4. Зробити світ кращим для майбутнього (припинити забруднення, расизм і т.д.)
 5. Навчитися грати на гітарі
   
Обидва списки чудові, не потрібно їх засуджувати. Тепер, якщо ви напишете зверху, "Я вірю в ...", то це, по суті, буде філософією вашого життя.

Якщо хтось запитає вас, якою є ваша філософія життя, наприклад, якщо ви станете фіналістом в конкурсі краси, ви можете сміливо зачитати ваш список. "Я вірю в лояльність своїх друзів, в успіх мого навчання ..." і це буде звучати досить переконливо. Далі...

Крок 3

Поверніться до списку справ, які ви зробили вчора, перепишіть його: спочатку запишіть ті, на які ви витратили найбільше часу, а далі по спаданню. Тобто, для нашої гіпотетичної людини це виглядало б так: робота, ігри на телефоні, Інтернет, розмова з другом.

Напишіть "Я вірю в ..." над ним. Це ваша реальна філософія життя.

Візьміть інший список і викиньте його. Він безглуздий.

"Маячня!" скажете ви. "Ви не можете робити висновки щодо мене, судячи з моїх вчорашніх діях! Я повернувся додому справді втомленим і просто хотів відпочити!" Ніхто не засуджує вас! Але якщо ви думаєте, що вчора було винятком, вперед, пригадайте весь минулий місяць. Якщо ви схожі на мене і на більшість людей у цьому світі, ваші два списки - те, що ви вважаєте важливими, і те, на що ви справді витрачаєте час та енергію – зовсім не схожі один на одного.
 
І, тільки щоб внести ясність – красивий та ідейний перший список вашої життєвої філософії не призначений для того, аби зробити вас кращим в очах інших людей. Це те, що ви говорите самі собі. Але якщо ви хочете дізнатися, де будете через п'ять років, вам не потрібно йти до ворожки. Просто подивіться на вашу філософію життя - реальну, засновану на фактично витраченому часі. Ось хто ви є, і ось ким ви будете через п'ять років, чи 10, чи 20. Ви те, на що витрачаєте час. І нічого іншого.

Здивовані результатом? Або знаєте когось, хто, ймовірно, буде дещо шокований? Розкажіть йому про це. Але будьте обережні: реакція деяких людей на такі речі, так би мовити, не дуже позитивна.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати наматрацник: різновиди невидимого помічника
За об'ємним матрацом досить складно доглядати: чистити його й сушити в разі забруднення незручно. Наматрацник захистить виріб від пилу та бруду, завдяки чому термін його служби подовжиться.
Читати більше
Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше