Хочете бути щасливими? Задавайте собі єдине питання щоранку

20 березня 2018
Vitaliy DeFranko
Коли ви прокидаєтеся зранку, які думки з'являються у вашій голові?
 
Ви починаєте думати про всю роботу, яку повинні зробити сьогодні? Електронні листи, на які ви повинні відповісти, купу документів на вашому столі, які ви повинні розібрати? Або, можливо, ваша голова переповнена домашніми справами, які все ще потрібно завершити? 
 
Чи... Ви думаєте про речі, які роблять вас щасливими? Поцілунок вашого малюка перед школою, обійми вашої другої половинки, коли ви приходите додому, або, навіть якщо ви не можете мати все, чого бажаєте, у вас загалом усе добре?
 
inc.com
 
Альберт Ейнштейн якось сказав:
 
"Найважливіше рішення, яке ми приймаємо, полягає в тому, віримо ми, що живемо в привітному чи у ворожому Всесвіті."
 
Чи є світ, в якому ви живете, ворожим чи привітним? Як ви його сприймаєте? Це ви вирішуєте для себе самостійно.
 
Кожного дня я приймаю це рішення.
 
Я прокидаюся і задаю собі питання: "Чи повинен я жити в гарному світі чи в поганому"
 
Ваше сприйняття світу в розрізі цих двох понять впливає на те, яким буде ваш день. Ремез Сассон говорить про це по-іншому, кажучи, що позитивне мислення "...додає блиску вашим очам, більше енергії та щастя."
 
Прийнявши позитивне мислення, ви краще сприймаєте неочікувані речі, які трапляютсья з вами.
 
Хтось підрізає вас у заторі? Все добре. В будь-якому випадку, ваше авто не вдарили і ви не спізнитесь, вам не доведеться мати справу зі страховою компанією та починати тривалий і морально важкий процес ремонту автомобіля.
 
Хтось дуже повільно рухається перед вами на вузенькій вулиці, не даючи можливості пройти? Майте терпіння! Порозглядайте будівлі, які ви часто не помічаєте через поспіх, і насолодіться хвилиною. 
 
Почавши свій день зі свідомою думкою, що світ привітний і хороший, ви будете менш схильні негативно реагувати на незаплановані події. У вас буде трохи більше терпіння. Трохи більше надії.
 
deliveringhappiness.com

Добро породжує добро

Крім того, те, як ви сприймаєте свій день ще на його початку, також впливає на те, скільки хороших речей трапиться з вами впродовж нього.
 
Сьюзан Рейнольдс, співавтор книги "Train Your Brain to Get Happy" ("Тренуйте свій мозок бути щасливим"), каже, що "почуття задоволення може бути настільки стимулюючим для вашого мозку, що він почне самотужки підсилювати це почуття".
 
Іншими словами, чим більше добра ви шукатимете в цьому світі, тим більше користі ви отримаєте натомість.
 
Коли ви прокидаєтеся і приймаєте рішення (свідомо чи несвідомо) жити в "поганому" світі, ваш день буде зовсім іншим. Ви відчуватимете розчарування, коли застрягнете в заторі чи будете плентатись за повільним пішоходом. Черга в магазині просуватиметься цілу вічність, а все, що ви робите, здаватиметься в десять разів важчим.
 
Ніщо не працюватиме, як повинно, і ви постійно будете очікувати, що щось піде не так (що, зазвичай, і трапляється). Все це наче "доводить", що світ є ворожим до нас.

Позитивне мислення корисне для фізичного здоров'я

Вибір на користь позитивного мислення надає багато переваг ще й для здоров'я.
 
Він знижує ризик розвитку депресії, зменшує ваші тривоги, і навіть робить вас більш стійкими до непердбачуваних зовнішніх подразників. Люди, які зосереджують свою увагу на позитивних аспектах життя, як правило, живуть довше і легко справляються з повсякденними стресами.
 
Так, я знаю, що дуже легко застрягти в негативі, особливо з урахуванням всього, що відбувається в світі. Ви не можете зайти на свою сторінку в соціальній мережі та не натрапити на сотні повідомлень про погані речі.
 
Але якщо ви віддаєтеся цьому почуттю, то самі собі заважаєте бути щасливими. Негатив не дає вам можливості досягти вищих рівнів успіху, адже негативне мислення пов'язане зі зниженням здатності мислити, бути креативним, і навіть емоційно правильно реагувати на життя.
 
Якщо ви хочете стати кращою версією себе, позитивне мислення зранку - це спосіб досягти мети.

Як почати свій день більш позитивно

Якщо ви новачок у всій цій "позитивній темі", ось кілька порад, які допоможуть вам більше зосередитися на хорошому, і забути про погане:
 
Обирайте слова і речення, які відображають позитивне ставлення: "У мене буде хороший день" або "Я в захваті від того, що чекає нас попереду сьогодні."
 
Зосередьтеся на речах, які роблять вас щасливими: "Я з нетерпінням чекаю на виставу в школі мого малюка, яка відбудеться сьогодні ввечері" або "Я не можу дочекатися, щоби побачити, куди цей проект на роботі заведе мене!"
 
Цінуйте хороші речі у вашому світі: "Я вдячний за своє здоров'я, за те, що я в змозі оплачувати рахунки і що у мене є така чудова сім'я!"
 
Проводьте більше часу з позитивними людьми!
 
Ви ніколи не отримаєте 100%-ий результат, але якщо зосередитеся на хорошому трішечки більше, ніж на поганому, самі відчуєте прогрес. Це наче перші кроки дитини.
 
emocion-positiva.com
 
Тому, коли ви прокинетеся завтра, задайте собі це питання:
"Я живу в хорошому світі чи у поганому?"
 
І я хочу, щоб ви пам'ятали, що у вас є вибір. Зробіть собі послугу і оберіть позитив. Цей вибір зробить вас щасливішими і здоровішими.
 
"Коли ви прокидаєтеся кожного дня, у вас є два варіанти: Ви можете бути або налаштованим на позитив, або на негатив, .. Між оптимістом та песимістом, я обираю бути оптимістом. Це всього лиш питання перспективи."

Harvey Mackay

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше