Хочеш, щоб ця осінь стала початком здійснення мрій чи будеш і далі чекати дива?

13 вересня 2018
Anna Juli

Осінь. Багато людей у цей час відчувають на власній «шкурі» так звану «осінню хандру». Здається, що нічого не встигаєш, на плечі валяться гори справ, вирішення яких все одно не приводить до досягнення цілей. Весь день крутишся, як ошпарений, але фактично ніякого прогресу не досягаєш.

Постійно читаєш гори книг із саморозвитку, яких зараз на кожному кроці. І кожен автор, який досягнув бодай найнижчих, але висот, готовий ділитись з читачами своїм досвідом. Хтось кричить, що починати потрібно з себе, хтось – що всі проблеми криються в дитинстві і колі спілкування, тому спішать порадити очистити своє оточення і спілкуватись виключно з «корисними» для вас людьми. Але хіба тонна літератури допоможе досягти результату?

Знання з книг ще потрібно навчитись застосовувати на практиці. Кількість ніколи ще не означала якість. Важливим у всьому цьому хаосі є лише усвідомлений перший крок у напрямку, який ви ж і оберете. Не один з авторів книг по саморозвитку, не хтось із блогерів Інстаграму чи відомих селебритіс. Лише Ви можете обрати свій напрямок руху.

Зазвичай, класна ідея без конкретних дій – приречена на провал і не приведе до успіху. Головне правило, яке потрібно запам’ятати це – якщо вас щось не влаштовує у сьогоденні, змініть набір стандартних дій. Адже, якщо продовжувати робити те, що робиш, то будеш отримувати те, що отримуєш. От і все. Правило дуже просте, але для його втілення у життя потрібно докласти немалих зусиль. Адже змінити потрібно те, до чого ти звикав днями, а частіше навіть – роками. Воно настільки вкорінилось у нашу рутину, що інколи ми навіть не помічаємо скільки шкоди нам приносить одна неправильна дія. Будь то звичка відкладати будильник на 10 хвилин, чи звичка їздити на ліфті, а не підніматись сходами і т.д.

Другий крок, який потрібно зробити – це перестати себе критикувати, а навпаки постаратись знайти свої сильні сторони і спробувати використати їх собі на користь. Займись нарешті малюванням, танцями, музикою, тим, що приносить тобі задоволення і вдається без сумніву. Це дасть неймовірну силу і поверне віру у себе.

Третій крок – перестати весь день займатись прокрастинацією. Вдавати, що дуже багато справ і дуже мало вільного часу – це проблема сучасної людини. Насправді ж можна виконати всі важливі доручення до обіду, а опісля – займатись справді своїм розвитком і тим, що буде приносити справжнє задоволення.

Четвертий крок – перестань чекати невиправданого дива. Воно трапляється лише з тими, хто багато і сумлінно працює. Хто готовий діяти, а не чекати вдалого моменту, який може так і не настати. Обирай дію, а ніж чекання.

 П’ятий крок, але не менш важливий – концентруйся на прогресі. Перестань помічати всі «косяки», які приносить життя. Зосередься на своєму розвитку, на маленьких перемогах, бодай над самим собою.

Реакцію на події обирає кожен з нас. Хтось виносить урок, а хтось мішок докорів і сумніву у власних силах. 

Джерело: https://psychologies.today/lichnostnoe-razvitie-prosto-o-slozhnom/ 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше