Читати більше
Халати — такі різноманітні і завжди в тренді
На деякі речі мода приходить і минає. А халати залишаються актуальними повсякчас. Незалежно від пори року, свят чи буднів — вони завжди доречні. У магазині «АШАН» халати можна придбати як буденну річ, за необхідністю, а можна зробити комусь, чи собі, приємний подарунок до свята.
Незважаючи на своєрідну буденність халата, він не такий простий, як здається на перший погляд. Тому перш ніж перейти за посиланням https://auchan.ua/halaty/ і оформити замовлення, розглянемо різновиди цього домашнього (і не тільки) одягу.
Різноманітність халатів за призначенням
Різноманіття цього звичного для всіх одягу вражає:
- банні (у них так приємно загорнутися після теплої ванни, сауни чи банних процедур);
- домашні (денні, в яких господині проводять час за роботою і відпочинком, і нічні — одягають на піжаму, сорочку чи інший одяг для сну);
- пляжні (легкі, зазвичай напівпрозорі);
- строгі чоловічі;
- елегантні жіночі;
- кумедні дитячі;
- «звірині» для дорослих і малих;
- робочі (для лікарів, фармацевтів, робітників);
- теплі для зими і легкі для літа;
- із різноманітним типом застібок: блискавки, ґудзики, пояс.
Тканину для пошиття халатів, як правило, використовують міцну (навіть якщо вона тонка), адже такі речі часто забруднюються і, як наслідок, мають витримати багато циклів прання, іноді доволі агресивного. Винятком є халати для пляжу, їх надягають рідко, лише в сезон, і не як річ ужиткову, а більше як прикрасу, аксесуар на короткий час. Матеріал для пляжних виробів обирають зазвичай синтетичний (хоча є дорогі шовкові моделі), який швидко висихає і не вигорає під сонячними променями.
З чого зроблені халати
Дивне, на перший погляд, запитання. Усі вони виготовлені з тканини. Однак тканин цих величезне різноманіття: натуральні й синтетичні, теплі й легкі. Обираючи халат, варто звертати увагу на структуру тканини і сировину, з якої її виготовлено. Структура — це спосіб переплетіння волокон у матерії. За цим параметром халати розрізняють:
- махрові (односторонні, коли махра є лише на лицьовому боці, і двосторонні, коли м’яка поверхня прилягає і до тіла);
- велюрові (м’які оксамитові халати);
- атласні (вишукані «глянцеві» речі);
- вафельні (з дрібним рельєфним, часто квадратним узором);
- трикотажні (еластичні, добре тягнуться і швидко набувають первісної форми).
Тип тканини жодним чином не залежить від сировини. Зазвичай махрові, вафельні і трикотажні халати виготовляють з натуральної бавовни або льону. Натуральна сировина входить також до складу бамбука і віскози. Для велюрових і атласних використовують поліестер. Хоча останні можуть бути зроблені і з натурального шовку, але такі моделі значно дорожчі за своїх штучних побратимів.
Надзвичайно теплими є халати з флісу, а також із тканин, що імітують хутро. Однак варто зважати, що такі матеріали синтетичні.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше