Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнської Премії "Жінка III тисячоліття"

15 листопада 2017
Open World

Всеукраїнська Премія "Жінка ІІІ тисячоліття" – почесне визнання досягнень жінок України!

Пам'ятаєте, був такий вислів: "не жіноча справа"? Так казали і про політику, і про ведення бізнесу, і про управління великими підприємствами. Та нині українське жіноцтво може похвалитися тим, про що наші попередниці навіть і не мріяли: керівник найбільшого державного підприємства в країні – жінка; серед найвідоміших політиків і громадських діячів – жіночі імена; нагороди з міжнародних спортивних змагань привозять до України жінки… Вони лікують, співають, шиють одяг, відкривають власний бізнес, створюють торгові марки, проектують будинки і, не замислюючись, найбільшою цінністю в своєму житті, найбільшим досягненням називають родину. 24 години на добу вони живуть повноцінним, яскравим, повним подій життям, віддаючись улюбленим людям і улюбленій справі. Вони – щасливі. Вони – Жінки ІІІ тисячоліття.

18 листопада 2017 р. о 17.00 год. в залі Київського Національного Академічного театру оперети відбудеться Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнської Премії "Жінка III тисячоліття".

Докладаючи максимум зусиль до організації цього проекту, Міжнародна громадська організація "Жінка ІІІ тисячоліття" має на меті стимулювати сучасну жінку до самореалізації, показати їй перспективи досягнення багатьох цілей, відзначивши та нагородивши жінок, які гармонійно поєднують успіхи в особистому і професійному житті, займаються благодійною діяльністю, мають особисті здобутки в науці, мистецтві, спорті чи будь-яких інших сферах. За дев'ять років було нагороджено 359 жінок.

Цього року будуть нагороджені успішні та видатні жінки України, серед яких в розділі "Знакова постать" – народний депутат України Ірина Луценко і директор Інституту раку, заслужений лікар України, д.м.н. Олена Колесник, в розділі "Рейтинг" – генеральний директор ТДВ "Трембіта" Стелла Станкевич, мати будинку сімейного типу (22 дітей) Орися Примак (м. Рівне), паралімпійська чемпіонка Карина Янчук, керівник управління освіти Шевченківської РДА м. Києва Євгенія Ярова, директор Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка, заслужена артистка України Оксана Петровська, лейтенант міліції (в запасі, травмована при затриманні правопорушника), 11-разова чемпіонка України, Європи та світу, майстер спорту міжнародного класу в кульовій стрільбі Наталія Мудрик, генеральний продюсер телеканалу ZIK, журналіст Наташа Влащенко, голова сільської ради Гайсинського району Катерина Романенко, директор ліцею "Наукова зміна", заслужений працівник освіти України Марія Лисенко, представниці малого і середнього бізнесу, дизайнери, громадські діячки.

Професійні, успішні в усіх сферах життя жінки створили Міжнародну громадську організацію "Жінка Ш тисячоліття", яка реалізує ряд масштабних проектів, таких, як Міжнародний дитячий фестиваль "Світ талантів", щорічну благодійну акцію до Дня захисту дітей "Світ талантів – Цвіт нації", фотопроект та видання книги-альбому "Жінка Ш тисячоліття", меценат створення моновистави "Момент кохання" за оповіданням В.Винниченка за участю народного артиста України Євгена Нищука (яка є в репертуарі Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка), а також приймає участь у багатьох благодійних, соціально-культурних проектах.

Церемонія нагородження – це визначна подія для країни і водночас зворушливе свято. Участь у ньому візьмуть найвідоміші чоловіки України, з рук яких переможниці отримають нагороду.​Дата і час проведення: 18 листопада 2017, початок церемонії о 17:00

Місце проведення: Київський Національний Академічний театр оперети, вулиця Велика Васильківська, 53/3, Київ

#OpenWorld

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ольга 16 листопада 2017
Ірина Луценко - знакова постать?! У чому знакова, шановні? Які такі ії заслуги порівняно з іншими справді достойними жінками у цьому розділі премії?
Краса і велич українських традицій очима Марії Корнілевської
Мистецьке об'єднання dotART у співпраці з арт-платформою Exhibit Around та Кафедрою соціології педагогічної культури Краківського Університету запустили фотоконкурс. Марія Корнілевська увійшла до кращих фографів світу, яким вдалось передати життя та побут іммігрантів. Її фотографія, яка була зробленна під час святкування Дня вишиванки у Римі, увійде до каталогу під назвою "Immigrant".
Читати більше