ГРОМАДЯНСТВО США ЗА 10 ТИЖНІВ - ВІЙСЬКОВА ІММІГРАЦІЯ

22 квітня 2015
Оксана Сахнюк
Якщо ви володієте більше, ніж однією мовою і знаходитеся в США в легальному статусі, ви маєте можливість отримати громадянство США за 10 тижнів.
 
У жовтні 2012 року Міністерство оборони надало дозвіл для американської армії найняти на службу іммігрантів, які вільно володіють іноземною мовою, що становить національний інтерес для держави взамін на американське громадянство.
 
На даний час армія в активному пошуку осіб, які володіють однією із нижченаведених 51 мов.

ГРОМАДЯНСТВО США

Дана програма НЕ передбачає отримання грін карти. Особи, які вступають на військову службу через цю програму, одразу отримують громадянство США до того, як закінчать військову підготовку і вступлять на військову службу.
 
Відповідно до чинного законодавства, вступити на військову службу можуть лише громадяни Сполучених Штатів Америки. Необхідність відповідності цьому положенню є основною причиною надання американського громадянства в такому прискореному режимі для іноземців, які володіють мовою, що становить національний інетерес для Америки.
 
На сьогоднішній день військова імміграція розглядається як найшвидший спосіб імміграції в США, який випереджає за строком навіть імміграцію через шлюб із громадянином Америки.

ВИМОГИ

  1. На момент вступу до військової служби, заявник має перебувати в наступному неімміграційному статусі (E, F, H, I, J, K, L, M, O, P, Q, R, S, T, TC, TD, TN, U, V)
  2. Заявник повинен знаходитися легально в Америці як мінімум 2 роки до вступу в армію, не виїджаючи за межі країни на більше, ніж 90 днів.
  3. Заявник повинен мати диплом закінчення загальної середньої освіти і успішно здати тест на вільне володіння однієї із 51 мов.

МОВИ

Албанська, арабська, азербайджанська, амхарська, болгарська, бенгальська, бірманська, кебуанська, китайська, камбоджська, чеська, французька, грузинська, гаїтянська, креольська, хауса, хінді, угорська, ігбо, індонезійська, кашміру, корейська, курдська, лао, малайська, малаялам, моро, непальська, перська, польська, португальська, панджабі, російська, сінді, сербо-хорватська, сингальска, сомалі, суахілі, тагальська, таджицька, тайська, тамільська, турецька, туркменська, українська, урду (громадяни Пакистану чи Афганістану) узбецька, йоруба.

ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

  • Отримання американського громадянства
  • Отримання постійної заробітньої плати
  • Доступ до соціальної системи забезпечення військових рекрутерів та їхніх членів сімї.

ЯКІ ВИТРАТИ Я ПОВИНЕН ПОНЕСТИ, ЩОБИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ?

Абсолютно нічого. Якщо ви володієте однією із перерахованих мов, і армія буде зацікавлена в тому, щоб утримати вас, вам не потрібно буде турбуватися про оплату юридичних послуг адвоката. Армія самостійно подбає про те, щоб до закінчення військової підготовки ви отримали американське громадянство.

СТРОК ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

4 роки або більше.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?

Програма дійсна лише до 2016 року.  Цього року армія виділяє лише 1500 місць для рекрутерів, які володіють іноземною мовою, що становить національний інтерес. Для того, щоби взяти участь в програмі, вам потрібно особисто зустрітись із військовим рекрутером. Для цього зайдіть на офіційний вебсайт Армії США http://www.goarmy.com/locate-a-recruiter.html В стрічці "Area of Interest" виберіть "Enslisted", що в перекладі означає "запис на військову службу" зазначте свій зіп код і тисніть Search. Результати пошуку видадуть вам адреси найближчих рекрутерських офісів. Вам потрібно буде особисто зустрітись із військовим офіцером для того, щоби взнати, чи відповідаєте ви вимогам цієї програми. 

Вас також може зацікавити:
Грін карта через шлюб з громадянином США
Возз'єднання громадянина США з дітьми, які проживають за кордоном
Як отримати візу нареченої/нареченого

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як мінімийка і відпарювач зроблять плитку ідеально чистою
У боротьбі з побутовим забрудненням, особливо коли справа доходить до плитки на подвір'ї, у ванній кімнаті та на кухні, сучасні технології пропонують рішення, які не тільки ефективні, але й легкі у використанні.
Читати більше