Краса — і тільки, трішечки краси, душі нічого більше не потрібно

11 вересня 2018
Natalia Lozinska

Найпримітивніше, що може відповісти будь-яка людина на запитання: "У чому краса жінки?",  це догляд за шкірою, модний колір на нігтях, щоденний мейк... Цей список можна продовжувати безкінечно, адже жіночі тренди щодо краси в нашому сучасному світі набирають все більших обертів. Що вже казати про студії, салони, перукарні. 

Але хотілось би звернути увагу саме на догляд власного Всесвіту в закутках душі. Безліч лунало крилатих фраз та висловів стосовно цієї теми, але я не побоюсь повторитись, адже вважаю: жоден тональний крем, пудра, ніяка мегакрута туш чи матова губна помада не замаскує тривоги та нещастя, іншими словами  неповноцінності себе як особистості. 

Тон шкіри також не відіграє ролі, зайві кілограми не відіграють ролі, більше того - вся ця оболонка, зовнішній стан корабля не відіграє значної ролі. Капітану корабля набагато важливіше справність механізмів, мотору та внутрішнього мікроклімату, аніж те, чи пофарбований він у білий, чи, можливо, йому пасуватиме синій.

Тому після всієї цієї писанини хочеться зробити висновок, який полягає у простому: краса жінки - це спокій її душі, спокій, який дарують близькі, спокій, який виникає раптово і з такою ж швидкістю може кудись втекти.

І лише та по-справжньому красива, яка зуміє його віднайти!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше