Краса — і тільки, трішечки краси, душі нічого більше не потрібно

11 вересня 2018
Natalia Lozinska

Найпримітивніше, що може відповісти будь-яка людина на запитання: "У чому краса жінки?",  це догляд за шкірою, модний колір на нігтях, щоденний мейк... Цей список можна продовжувати безкінечно, адже жіночі тренди щодо краси в нашому сучасному світі набирають все більших обертів. Що вже казати про студії, салони, перукарні. 

Але хотілось би звернути увагу саме на догляд власного Всесвіту в закутках душі. Безліч лунало крилатих фраз та висловів стосовно цієї теми, але я не побоюсь повторитись, адже вважаю: жоден тональний крем, пудра, ніяка мегакрута туш чи матова губна помада не замаскує тривоги та нещастя, іншими словами  неповноцінності себе як особистості. 

Тон шкіри також не відіграє ролі, зайві кілограми не відіграють ролі, більше того - вся ця оболонка, зовнішній стан корабля не відіграє значної ролі. Капітану корабля набагато важливіше справність механізмів, мотору та внутрішнього мікроклімату, аніж те, чи пофарбований він у білий, чи, можливо, йому пасуватиме синій.

Тому після всієї цієї писанини хочеться зробити висновок, який полягає у простому: краса жінки - це спокій її душі, спокій, який дарують близькі, спокій, який виникає раптово і з такою ж швидкістю може кудись втекти.

І лише та по-справжньому красива, яка зуміє його віднайти!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше
Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру
Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною.
Читати більше