"Горіть сьогоднішнім вогнем"

10 липня 2014
Lesya Holoyad
Зовсім нещодавно на просторах інтернету з'явилась новина про хвору на рак дівчинку, що склала незвичайний текст-послання на зворотній стороні дзеркала. Хвороба і відчуття можливого кінця змусили її сказати те ,що як я вважаю кожен з нас носить в собі. Отже, маленька Афіна Орхард пише:

"Щастя залежить від кожного з нас. Справа не в щасливому кінці, а в щасливому бутті.

Щастя - це шлях, а не місце призначення. Дякую за те, що ви є. Будьте щасливими, будьте вільними, вірте, будьте молодими. Ви знаєте моє ім'я, а не мою історію. Ви знаєте, що я зробила, але не знаєте, що я пережила. Любов - як скло. Виглядає прекрасно, але її легко зруйнувати.

Кожен день особливий, то ж проживіть його на повну. Ви можете дізнатися про смертельну хворобу вже завтра, тому візьміть від кожного дня усе.

Життя погане лише тоді, коли ви самі робите його поганим.

Якщо хтось любить вас, він не дасть вам послизнутися, не важливо наскільки складна ситуація. Пам'ятайте, що в житті повно злетів і падінь.

Я хочу бути тією дівчиною, яка зробить погані дні кращими і тією, хто змусить сказати, що ваше життя змінилося, відтоді як ви зустріли мене.

Кохання - як вітер, ви можете відчувати її, але не бачити. Я чекаю, коли закохаюся, коли зможу відкрити моє серце. Любов - це не той, з ким ви бачите своє майбутнє, любов - це той, без кого ви не бачите свого життя.

Життя - це гра для всіх, де головна нагорода - це кохання.

Лише я можу засуджувати себе. Ви не поспішайте засуджувати мене. Ви бачите лише те, що я обираю для того, аби показати вам. Ви не знаєте правду.

Я просто хочу отримувати задоволення і бути щасливою без засудження. Це моє життя, а не ваше. Не переймайтеся тим, що я роблю. Плакати не треба. Я знаю, що ви завжди будете на моєму боці."

Ай справді, кожного дня кожен з нас нарікає на життя,на суспільство, на інших, ніби то хтось винен у наших бідах. Кожен має те, на що сам заслуговує. І можливо якщо вас спіткнула якась біда, не варто опускати руки, не варто впадати в депресії (бо це вже навіть модним стало), не варто пускати у цей і без того злий світ свій негатив. Все залежить від людей. Завжди. І треба робити те, що робить тебе щасливим-це головне.

Спеціалісти та прості люди вже називають текст складений Афіною посланням людям із Всесвіту.

Автор: Леся Голояд

 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com