Google запустив віртуальний 3D-проект оперними театрами України

9 листопада 2017
Лесічка Кіт
Google Україна і Міністерство культури запустили віртуальні 3D-тури для п'яти українських оперних театрів. Запуск проекту відбувся в дні, коли Національна опера України відзначала 150-річний ювілей.
 
ukraineartnews.com
 
3D-проект дозволяє здійснити віртуальну подорож, яка дає можливість ознайомитися з унікальною архітектурою оперних театрів, зазирнути за куліси, відчути дух та атмосферу театру і побувати в тих місцях, які зазвичай закриті для відвідувачів.

В рамках проекту можна зробити віртуальні тури такими українськими театрами:

● Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка,
● Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької,
● Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської,
● Одеський національний академічний театр опери та балету,
● Київський національний академічний театр оперети.
 
ukraineartnews.com

"Проект створено в рамках кампанії Автентична Україна, який вже включав в себе віртуалізацію дерев'яних церков ЮНЕСКО і музеїв просто неба", - заявив міністр культури Євген Нищук.

Для того, щоби почати свою подорож, потрібно вибрати один з п'яти театрів, і за допомогою простої навігації та голосового супроводу трьома мовами - українською, російською та англійською - ви дізнаєтеся багато цікавого про історію та життя українських оперних театрів.Спеціально для сайту було відзнято більше 300 панорам у найцікавіших місцях будівель театрів, а також відео у форматі 360 градусів.
 
ukraineartnews.com

Здійснити екскурсію операми можна на смартфоні, планшеті або комп'ютері, а щоб зануритися в театральну атмосферу ще повніше, можна використовувати окуляри віртуальної реальності.

Віртуальна екскурсія, яка стала можливою завдяки високотехнологічній зйомці, дозволяє скласти враження про театри в цілому загалом і розглянути найдрібніші деталі. Ви можете зайняти місце в перших рядах залу для глядачів і повністю зануритися в атмосферу, яка панує в опері. Крім того, у вас буде унікальна можливість зазирнути за лаштунки театрів, а також подивитися на глядацьку залу зі сцени, відчувши себе в ролі оперної прими.
 
ukraineartnews.com
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com