Голландський дизайнер створив підземний холодильник, який не потребує електрики

1 квітня 2016
Korol Volodymyr
Голландський дизайнер Floris Schoonderbeek, створив "Ground Fridge" - підземний охолоджувальний склад, для голландської марки Weltevree.
 
Дивіться відео, в якому дизайнер розповідає про свій винахід - тут
 
Ось що творець розповідає про свою розробку: 
 
Сучасні будинки часто будуються без підвалу, в той час як багато людей в даний час відчувають в ньому потребу: вони зосереджені на здоровому харчуванні та, наприклад, вирощують свої власні продукти або купують їх на місцевій органічній фермі.
 
Ground Fridge - це фактично підвал. Інноваційна версія традиційного погребу для сучасної людини - космополіта зі своїм власним городом і самодостатністю.
 
Цей холодильник використовує ізоляційний ефект землі та охолоджуючий ефект грунтових вод.
 
Температура в ньому залишається стабільною впродовж усього року - між 10 і 12° C: ідеальна температура для зберігання, наприклад, фруктів, овочів, вина і сиру.
 
Сферична камера захована в землі. Шар грунту, котрий її покриває, має товщину близько одного метра, тому температура всередині холодильника майже не змінюється. Вам не потрібен дозвіл для розміщення такого холодильника на своїй землі й ви не псуєте грунт.
 
Ground Fridge оснащений дерев'яними полицями для зберігання будь-яких продуктів, якими ви полюбляєте ласувати.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com