Голландський дизайнер створив підземний холодильник, який не потребує електрики

1 квітня 2016
Korol Volodymyr
Голландський дизайнер Floris Schoonderbeek, створив "Ground Fridge" - підземний охолоджувальний склад, для голландської марки Weltevree.
 
Дивіться відео, в якому дизайнер розповідає про свій винахід - тут
 
Ось що творець розповідає про свою розробку: 
 
Сучасні будинки часто будуються без підвалу, в той час як багато людей в даний час відчувають в ньому потребу: вони зосереджені на здоровому харчуванні та, наприклад, вирощують свої власні продукти або купують їх на місцевій органічній фермі.
 
Ground Fridge - це фактично підвал. Інноваційна версія традиційного погребу для сучасної людини - космополіта зі своїм власним городом і самодостатністю.
 
Цей холодильник використовує ізоляційний ефект землі та охолоджуючий ефект грунтових вод.
 
Температура в ньому залишається стабільною впродовж усього року - між 10 і 12° C: ідеальна температура для зберігання, наприклад, фруктів, овочів, вина і сиру.
 
Сферична камера захована в землі. Шар грунту, котрий її покриває, має товщину близько одного метра, тому температура всередині холодильника майже не змінюється. Вам не потрібен дозвіл для розміщення такого холодильника на своїй землі й ви не псуєте грунт.
 
Ground Fridge оснащений дерев'яними полицями для зберігання будь-яких продуктів, якими ви полюбляєте ласувати.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше