Гнилий оселедець, або як працюють проти Аміни Окуєвої

14 листопада 2017
Олександра Васюта
Увечері 30-го жовтня, на залізничному переїзді у Глевасі, що під Києвом, із засідки було розстріляне авто чеченських добровольців АТО Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва. У результаті Аміна загинула на місці. Її загибель вразила та засмутила багатьох людей, її рідних та знайомих.

Однак серед усіх, хто зреагував на трагічну звістку, не усі висловлювали співчуття. Деякі коментатори не втрималися від досить провокаційних та принизливих заяв на адресу загиблої.

У зв'язку з цим хочу розповісти про метод пропаганди, який використовують проти загиблої (причому ще до загибелі, після першого замаху 1-го червня у Києві, коли російський кілер Артур Денісултанов-Курмакаєв "Дінго", що прикидався французьким журналістом з газети "Le Monde", розпочав стрілянину в авто чеченського подружжя та поранив Адама Осмаєва. Тоді Аміні вдалося його знешкодити). Отже, так званий метод "гнилого оселедця".  В разі резонансних подій, робиться провокаційний вкид брехливого звинувачення. Важливо, аби воно було максимально брудним та скандальним.

Добре працює, наприклад, звинувачення в кримінальній діяльності або подібне. Мета "гнилого оселедця" - не зашкодити доведенню звинувачення, а в тому, аби викликати широке, суспільне обговорення його – Несправедливості та Невиправданості. Людська психіка влаштована так, що як тільки звинувачення стає предметом широкого обговорення, неминуче з'являються його "прибічники" та "супротивники", "знавці" та "експерти", шалені "звинувачувальники" та затяті "захисники" звинуваченого. Але, незалежно від своїх поглядів, усі учасники дискусії знову та знову згадують ім'я звинуваченого у зв’язку зі скандальним та брудним звинуваченням, "втираючи" таким чином все більше й більше "гнилого оселедця" в "одяг" особи, що обговорюється, допоки "запах" не починає слідувати за нею усюди. А питання "вбив-вкрав чи все ж таки ні" стає головним при згадуванні імені.І такий метод був використаний проти Аміни двічі. Тому, чуючи кожен день різноманітні інформаційні вкиди від "експертів" та "лідерів суспільної думки", важко знайти, звідки вони йдуть та хто наш ворог. Агресія росії не припинялася. Відомий російський метод – залякування та тероризм.

Закінчити хотілося б словами від Pavel Dalnoboy.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше