Гнилий оселедець, або як працюють проти Аміни Окуєвої

14 листопада 2017
Олександра Васюта
Увечері 30-го жовтня, на залізничному переїзді у Глевасі, що під Києвом, із засідки було розстріляне авто чеченських добровольців АТО Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва. У результаті Аміна загинула на місці. Її загибель вразила та засмутила багатьох людей, її рідних та знайомих.

Однак серед усіх, хто зреагував на трагічну звістку, не усі висловлювали співчуття. Деякі коментатори не втрималися від досить провокаційних та принизливих заяв на адресу загиблої.

У зв'язку з цим хочу розповісти про метод пропаганди, який використовують проти загиблої (причому ще до загибелі, після першого замаху 1-го червня у Києві, коли російський кілер Артур Денісултанов-Курмакаєв "Дінго", що прикидався французьким журналістом з газети "Le Monde", розпочав стрілянину в авто чеченського подружжя та поранив Адама Осмаєва. Тоді Аміні вдалося його знешкодити). Отже, так званий метод "гнилого оселедця".  В разі резонансних подій, робиться провокаційний вкид брехливого звинувачення. Важливо, аби воно було максимально брудним та скандальним.

Добре працює, наприклад, звинувачення в кримінальній діяльності або подібне. Мета "гнилого оселедця" - не зашкодити доведенню звинувачення, а в тому, аби викликати широке, суспільне обговорення його – Несправедливості та Невиправданості. Людська психіка влаштована так, що як тільки звинувачення стає предметом широкого обговорення, неминуче з'являються його "прибічники" та "супротивники", "знавці" та "експерти", шалені "звинувачувальники" та затяті "захисники" звинуваченого. Але, незалежно від своїх поглядів, усі учасники дискусії знову та знову згадують ім'я звинуваченого у зв’язку зі скандальним та брудним звинуваченням, "втираючи" таким чином все більше й більше "гнилого оселедця" в "одяг" особи, що обговорюється, допоки "запах" не починає слідувати за нею усюди. А питання "вбив-вкрав чи все ж таки ні" стає головним при згадуванні імені.І такий метод був використаний проти Аміни двічі. Тому, чуючи кожен день різноманітні інформаційні вкиди від "експертів" та "лідерів суспільної думки", важко знайти, звідки вони йдуть та хто наш ворог. Агресія росії не припинялася. Відомий російський метод – залякування та тероризм.

Закінчити хотілося б словами від Pavel Dalnoboy.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше