Ґлінтвейн

1 листопада 2018
Oksana Galuga

Дні стають все холоднішими, отже, настав час грітися :) А що може бути кращим, ніж після важкого холодного дня випити скляночку теплого смачнезного ґлінтвейну? ;) Рецепт позичили у SMAKPLUS.

Якби слово "ґлінтвейн" прийшло до нас навпрошки із німецької, тоді б ми називали цей гарячий алкогольний напій "ґлювайн", (нім. glühwein – розпечене вино), так, до речі, кажуть майже всі європейці. Але назва дорогою побувала в поляків і трансформувалась у ґлінтвейн (польськ. glintwajn).

Ну що, поїхали...

Інгредієнти:

  • Вино червоне сухе - 750 мл;
  • Апельсин - 300 г (2 шт.);
  • Мед - 50 г (1 стол. ложка);
  • Кориця - 15 г (2-3 палички);
  • Імбир - 20 г (1-1.5 см кореня);
  • Гвоздика - 5 г (1 чайн. ложка);
  • Бодян (зірчатий аніс) - 1 г (1-2 зірочки).

Приготування:

  1. З одного апельсина тонко зрізаємо цедру, фрукт розрізаємо, вичавлюємо сік і змішуємо з медом. Інший апельсин краємо на кружальця і нашпиговуємо гвоздикою. Імбир оббираємо від шкірки і ріжемо на скибочки.
     
  2. Вино підігріваємо майже до кипіння, додаємо зірочки бодяну, корицю, апельсиновий сік з медом, вкидаємо кружальця апельсина з гвоздикою і скибочки імбиру. Потім цей алкогольний напій ще раз підігріваємо (але не доводимо до кипіння), знімаємо з вогню і залишаємо настоюватись на 1-2 хв.
     
  3. Готовий ґлінтвейн прикрашаємо смужками цедри. Цей гарячий алкогольний напій традиційно подають у прозорому посуді з ручкою, щоб не попекти руку.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модульні будинки: з яких матеріалів їх виготовляють?
Якщо ви цілком серйозно задумалися про купівлю модульного житла, а ваша бабуся постійно запитує щось на кшталт “який це будинок за три тижні, з чого вони його роблять і як воно має триматися?”, то ця стаття написана саме для неї.
Читати більше
Залаштунки успіху бренду. Чи правда, що шкіряні вироби LuckySrore приносять удачу?
Це історія подружжя Олі та Миколи, які разом, пліч-о-пліч втілили свою мрію, реалізація якої розпочиналась з виготовлення шкіряних гаманців у імпровізованій домашній майстерні.
Читати більше