Гала-концерт "Діти за майбутнє України"

В суботу, 28 березня, відбувся гала-концерт "Діти за майбутнє України". Він присвячений дітям-біженцям, які зараз як ніколи потребують допомоги суспільства.  

Під егідою Міністерства соціальної політики України чудовий виступ підготували діти з усієї України. Вони показали, що являються одним цілим і не поділені на захід та схід.

Дуже приємно було бачити маленьких артистів, які приймали учать в різноманітних пісенних конкурсах; відомих зірок, таких як Наталія Шелепницька, Наталія Валевська, Брати Борисенко. Протягом всього вечора любов та тепло дарували улюблені ведучі - Гарбіелла Массанга та Олександр Удра. Колективу "Дизайн-студії Оксани Полонець" було приємно прийняти участь та виготовити чудове вбрання для ведучих.

Надіємося, що наше майбутнє буде світлим та яскравим.  

 

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Користь лімфодренажного масажу
Чи знали ви, що масаж може мати не тільки косметичний ефект, а й бути корисним для вашого загального стану здоров'я? Один з найефективніших методів, який допомагає досягти цієї мети — це лімфодренажний масаж.
Читати більше