Г’юстон викликає Україну! Зіграй у гру та лети в NASA.

20 вересня 2018
UaModni Анонси

Г’юстон викликає Україну! Зіграй у гру та лети в NASA.

UNIT Factory створили гру, щоб відправити найрозумніших українців до Космічного центру Кеннеді, США.

Перший в Україні розумний чат-бот “Boto Sapiens” — це незвичайна гра, яка проведе тебе найпотаємнішими куточками Галактики та подарує унікальну можливість виграти подорож до Космічного центру Кеннеді у Флориді.

Просто обирай улюблений мессенджер — Facebook або Telegram — відповідай на питання про космос, прокачуй свої знання та ставай космічним переможцем!

Глобальна мета освітнього проекту “Boto Sapiens” полягає у тому, щоб зробити науку цікавою, актуальною та популярною, а знання у сфері космонавтики та астрономії — більш доступними. Як казав Стивен Хокінг під час свого візиту до Києва: “Дивіться на зірки, а не під ноги, будьте допитливими!”.

За допомогою інтерактивного проекту UNIT Factory мотивує талановитих українців розвивати свій потенціал, який надалі може бути застосований в IT-сфері, космонавтиці, роботобудуванні та науці взагалом.

Використовуючи свої знання, правильно відповідай на питання та набирай бали. Гравець, який дасть найбільшу кількість правильних відповідей у найкоротший час, отримує головний приз — подорож в NASA. 40 та більше вірних відповідей — гарантують участь у рандомному розіграші одного з 15-ти крутих телескопів.

Гра триватиме до 6 листопада, а 13 листопада буде оголошено ім’я головного переможця.

Почни досліджувати космос прямо зараз! Грай у “Boto Sapiens” у Facebook Messenger або Telegram. Дізнайся більше про Boto Sapiens на сайті botosapiens.com.ua.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше