Фрази, які треба пам'ятати, коли здається, що канеш в Лету

14 травня 2019
Олена Українка

Так чи інакше все зміниться на краще, але якщо ви відчуваєте, що готові втратити свідомість від труднощів, які навалилися на вас, повторюйте собі ці 5 фраз.

Життєві труднощі наздоганяють нас без попередження і настільки раптово, що практично збивають з ніг. Буває, навіть підтримка найближчих людей не допомагає подолати негаразди.

1. Я маю право трохи поплакати, але скоро знову буду сміятися

Емоційна розрядка дуже важлива для того, щоб пережити період скорботи, змиритися з невдачею, помилками, труднощами. Ніколи не стримуйтеся і не відчувайте провину за те, що ви пригнічені і вам не вистачає сил.

Але важливо пам'ятати, що цей стан, необхідність «глянути у вічі нашим демонам», не повинно тривати надто довго. Це не повинно бути постійним.

Поплакати і порефлексувати про наші проблеми слугує для дуже чіткої мети: допомогти нам прийняти те, що трапилося, щоб рухатися вперед, щоб змінити ситуацію і себе. Ви заслуговуєте на те, щоб знову почати посміхатися.

2. Людина, яка найкраще може допомогти мені пережити труднощі, — це я сам


Вас можуть оточувати хороші друзі, чуйний партнер і любляча сім'я, які піклується про вас. Однак ви повинні бути в змозі впоратися із цими складними моментами самі.

Без волі, без енергії, без надій вам буде дуже складно вийти із цієї темної кімнати, в яку ви потрапили. Слухайте тих, хто навколо вас, приймайте їхню допомогу, але потім ви самі повинні запустити цей внутрішній процес подолання труднощів.

3. Я не можу змінити обставини, але можу змінити моє ставлення до них

Є речі, яких неможливо уникнути: втрати, хвороба, розлука, відносини, які рвуться, не дивлячись на всі наші зусилля...

Ніхто з нас не може контролювати на 100% ці труднощі і обставини, які іноді життя підкидає нам. Однак лише ми відповідаємо за наші думки.
«Не можу» повністю паралізує нас і приносить нам лише негативні емоції. Тоді як «я зможу це» повністю змінює наш настрій і ми знаходимо нові сили. Не забувайте про це!

4. Я почну жити, коли переступлю через свій страх

А тепер про зону комфорту. Це той невидимий простір, який оточує нас і дає нам відчуття безпеки і контролю над ситуацією.

Однак коли ми переживаємо труднощі і негаразди, ми відчуваємо, що ці невидимі стіни руйнуються, залишаючи нас повністю беззахисними.

Ми повинні подолати цей страх і вийти за межі цього колись затишного кокона, який нас оточував.

Якщо ви боїтеся навіть подумати, що тепер з вами буде, після того як ви переступите цю лінію, то спочатку прийміть те, що трапилося, а потім нагадаєте собі, що життя триває, і ви — заразом. Вперед!

Якщо ви відчуваєте страх, боїтеся опинитися на самоті, то раціоналізуйте ці побоювання і згадайте нашу другу фразу: єдина людина, котра вам може допомогти, це ви самі. Знайдіть в собі сили це подолати.

5. Мені потрібно кожен день піклуватися про свій спокій і внутрішній баланс

Ви дбаєте про ваші дієту, вагу, ходите до лікаря, щоб перевіряти своє здоров'я. Постійно думаєте і дбаєте про близьких і, можливо, ввечері ви падаєте на ліжко практично без сил.

Тепер запитайте себе, коли в останній раз ви думали про свої почуття, потреби і ваш внутрішній світ?

Корисно ставити собі це запитання кожен день. Якщо ми ставимо в пріоритет потреби інших, ми починаємо нехтувати собою.

Якщо ми зосереджуємо наші зусилля на матеріальних речах, прагнучи накопичити або отримати їх, ми забуваємо про справді важливі речі: наше щастя, нашу цілісність як особистості.

Коли настають важкі часи, ми повинні бути готові до них, і найкраща стратегія полягає в тому, щоб кожен день ростити наш внутрішній спокій, зміцнювати почуття власної гідності, самооцінку.

Не забуваючи насамперед, що життя тече і все постійно змінюється. Подобається нам це чи ні, ми повинні стати частиною цього руху.

Врешті варто підкреслити, що ніхто з нас не може передбачити, коли настануть ці складні моменти і життя буде випробувати нас на міцність, тому необхідно знати, як «запустити» ці механізми життєстійкості, і ці твердження вам у цьому допоможуть.

Тому що, переживши шторм, ми обов'язково побачимо веселку!

Зображення — pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше