Фотопроект "Снігова Королева"

23 лютого 2016
Редакція
Цей проект манить у казку і повертає до спогадів про дитинство, коли зимовими вечорами ми сиділи біля розмальованого морозом вікна, слухали як співає завірюха і, розтопивши теплою монеткою візерунок на склі, виглядали одним оком у двір з надією, що десь між сніжинками може пролетіти на санях Снігова Королева.

Хотілося б, щоб вона хоч на трошки забрала нас у своє снігове королівство, ми співчували і трошки заздрили хлопчику Каю, що йому випала така нагода.
 
Казки і чудові ілюстрації були невід’ємною частиною дитинства, вони допомагали створити особистий уявний, кольоровий і добрий світ, формували наші естетичні смаки.

Саме "Снігова Королева" Ганса Крістіана Андерсена видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" і була однією з найбільш вагомих цеглинок для створення цієї казкової історії! Книжкові фантастично деталізовані ілюстрації українського художника Владислава Єрко надихнули команду молодих ініціативних українців на створення неймовірного фотопроекту.

Фото були опубліковні 21 лютого не випадково! Адже саме в цей день у світі відзначають міжнародний день рідної мови. 

У цьому фотопроекті творці прагнули не лишень оживити казкових героїв книги Кая та Снігову Королеву, але й звернути увагу людей на те, що, читаючи собі та дітям українські та зарубіжні сучасно та якісно перекладені твори, ми глибше вивчаємо рідну мову і плекаємо любов до неї. Знання рідної мови гарантує особистий розвиток і дарує шанс на гідне майбутнє!

Марта Яручик: "Уже в 3 рочки я знала напам'ять цілу збірку "Улюблених віршів", разом з книжками "Абабагаламага" пройшло моє дитинство, саме чудові ілюстрації відіграли неабияку роль у формуванні моїх смаків і вподобань, тому цим фото проектом дуже хочу одразу подякувати видавництву, його директору Івану Малковичу і художникам, а особливо Владиславу Єрко за таке велике і невичерпне джерело натхнення у вигляді ілюстрованих україномовних книжок."

Знайомтеся з командою ;)

Accessories and decorations: Accessories by Marta Yaruchyk
Photographer: Yaryna Hrechanyk Photographer
Hairstyle: Anna Gritsiv
Make-up: Oksana Bai
Models: Uliana AndriivnaІван Бурнашов
Backstage photographer: Anastasia Tiushka
Video: Vitaliy Ozarko
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше