ФОТографії

25 квітня 2014
Олічка
Величезне дякую, людині яка винайшла фотоапарат. Іноді дивлюся на фотографії і раптом мене переповнюють почуття, ностальгії, потім спогадів, а ти всього лиш дивишся на фото. Ми винайшли свою машину часу, оскільки це дає нам змогу дивитися в минуле.

Бачиш себе зовсім іншого "старого", "стару" зачіску, "стару" одежу, "старі" люди. Деякі фотографії навіюють смуток, чи то від того, що цього вже ніколи не буде. А від деяких ніби віє "щастям". Можна побачити вогники в очах, усмішки.

Дивно, як через бездушний шматок паперу, може бути передано стільки життя. І ти сам цього не помічаючи, починаєш посміхатися. Все таки, є такі моменти в житті про які не хочеться забувати. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше