ФОТографії

25 квітня 2014
Олічка
Величезне дякую, людині яка винайшла фотоапарат. Іноді дивлюся на фотографії і раптом мене переповнюють почуття, ностальгії, потім спогадів, а ти всього лиш дивишся на фото. Ми винайшли свою машину часу, оскільки це дає нам змогу дивитися в минуле.

Бачиш себе зовсім іншого "старого", "стару" зачіску, "стару" одежу, "старі" люди. Деякі фотографії навіюють смуток, чи то від того, що цього вже ніколи не буде. А від деяких ніби віє "щастям". Можна побачити вогники в очах, усмішки.

Дивно, як через бездушний шматок паперу, може бути передано стільки життя. І ти сам цього не помічаючи, починаєш посміхатися. Все таки, є такі моменти в житті про які не хочеться забувати. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше
22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше