Фотографії, що доводять: людяність існує!

24 квітня 2019
Олена Українка

Дуже важливо залишатися людиною і вміти виручити в скрутну хвилину. Зовсім не важливо, з якої ви країни, навіть найменший добрий вчинок принесе радість.

Італія

Звичайний шкільний учитель купив вантажівку і зробив з неї дитячу бібліотеку на колесах. Подорожуючи по країні, він намагається прищепити італійським дітям любов до читання. Більше тисячі книг він придбав на власні кошти, а кожен його приїзд в чергове маленьке містечко перетворюється на цілу подію для місцевої дітвори.

Норвегія

Хлопці ризикували життям, аби врятувати овечку.

Єгипет

Християни оточили мусульман, щоб ті могли молитися під час заворушень в Єгипті.

Мусульмани захищають християн в Єгипті під час різдвяного богослужіння.

Таїланд

Слону, що наступив на міну і втратив частину ноги, надягають новий протез.

Бангладеш

Хлопчик ризикував власним життям, щоб врятувати оленя під час паводку.

Велика Британія

Охоронець в Діснейленді просить автограф у маленької дівчинки, прикидаючись, що прийняв її за «принцесу». Насправді в нього цілий блокнот таких автографів.

Тайвань

 Дівчина допомагає бігуну-інвалідові фінішувати в марафоні в Тайвані.

Канада

У метро зламався турнікет, і не було нікого з працівників. Ось що залишили на вході пасажири.

Китай

Гуо Шіджін завжди мріяв навчатися в університеті. У дитинстві він дбав про психічно хвору матір і отримував високі оцінки в школі, щоб його мрія стала реальністю. Коли його батько зірвався з висоти під час роботи й залишився паралізованим, перед Гуо постав вибір: турбота про батька або мрія. Але доля подарувала йому шанс: хлопець отримав дозвіл забрати батька до себе в гуртожиток. Тепер Гуо доглядає за батьком і отримує стипендію за успішне навчання.

Індія

Пасажири поїзда побачили, що слоненя провалилося в яму, і вмовили машиніста зупинитися й допомогти йому. Поки чекали допомогу, люди підгодовували його листям, а рятувальники, що приїхали, витягли тварину.

Австралія

Пожежний дає воду коалі під час лісових пожеж.

США

Десять тисяч людей зібралися на вулиці біля будинку 8-річної Ділейні Браун, щоб виконати для неї різдвяні пісні. У минулому році дівчинці поставили діагноз — мієлолейкоз.

Бразилія

Чоловік віддав своє взуття бездомної дівчинці в Ріо-де-Жанейро.

Сербія

Випускники гімназії сербського міста Пірот вирішили відмовитися від дорогих суконь і костюмів на випускному вечорі, щоб віддати заощаджені гроші нужденним. У ході акції школярі та викладачі зібрали 310 000 динарів, які були передані трьом сім'ям з тяжко хворими дітьми.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com