Фінансовий статок. Як почати заробляти

8 квітня 2019
Редакція

Відомий вислів Бернарда Шоу «Намагайтеся отримати те, що ви хочете, в іншому випадку вам доведеться захотіти те, що ви отримали» є дуже актуальним на сьогодні.

В епоху, коли немає кордонів для фінансового росту і розвитку, а умови максимально комфортні для створення власних стартапів і заснування бізнесу, все більше людей цікавляться питанням, – чому ж досі всі не стали мільйонерами. І яка різниця полягає між багатими та бідними людьми. Цікаве запитання? Ряд вичерпних відповідей на ці запитання присвячено на сайті "Олфін".

Уся справа у мисленні

У людей, які досягли фінансового статку, хід думок кардинально відрізняється від тих, хто тільки мріє про повні кишені золота. Відомий американський письменник Стів Сіболд у своїй книзі «Як мислять багаті» висвітлив основні тези, що розповідають, у якому напрямку необхідно думати для досягнення великих грошей.

Серед пунктів про постійне самовдосконалення, навчання і скромне життя є декілька тез, до яких особливо уважно необхідно придивитися.

  1. Багаті люди намагаються отримати вигоду з грошей інших людей.
  2. Багаті люди зосереджені на отриманні прибутку.

У той час, коли більшість громадян з низьким або середнім рівнем фінансового статку полюбляють накопичувати гроші на власних рахунках в банках або під матрацами, багаті прораховують, як правильно зробити інвестиції. Думаючи про гроші логічно, з погляду, що саме вони можуть дати, і не прив’язуючи емоції, можна збільшити свої доходи швидко і навіть без усіляких ризиків. Якщо ви не знаєте, які програми заслуговують ваших вкладів і зможуть примножити дохід, то можна вибрати більш безпечні способи заробітку.

Поки слова «кредит» і «депозит» не викликають довіри у звичайного пересічного громадянина, бізнесмени вивчили ці фінансові продукти і «роблять» гроші з повітря.

На сьогоднішній день варіантів оформити вигідний депозит або отримати кредит на дуже комфортних умовах – реальність і справжня можливість отримати те життя і ту свободу, про які кожен мріє. Зовсім не обов’язково працювати по 12—14 годин на роботі, що не приносить задоволення.

Можна відкрити рахунок в банку, вибрати відповідний процент для накопичення і поставити ліміт часу. Гроші починають працювати на вас. На сьогодні немає обмежень у депозитах, можна не чекати рік бо два, щоб отримати дивіденди. Ви самі обираєте, коли знімати необхідні суми і що робити з ними далі.

Звичайно, короткочасні депозити на 1—3 місяці мають свої «секрети», але виграш від них набагато більший, ніж на річних вкладах. Щоб правильно оформити угоду і отримати бажані гроші, достатньо уважно читати договір і не порушувати умов, прописаних фінансовою організацією.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше