Фільм, що змушує задуматись

19 вересня 2017
Anna Juli

Останнім часом все більше фільмів присвячено тематиці апокаліпсису, кінця світу та все в цьому напрямку. 

Триллер "Сім сестер" дуже схожий на реальність, що чекатиме нас років так через 50. І не лише через те, що там немає космічних прибульців чи зіткнення планет.Перенаселена людьми Земля; люди, яким не вистачає їжі і пошук вирішення цих проблем. Завжди найскладніші рішення приймає уряд і цей фільм не виключення. Сім`ям забороняється мати більше однієї дитини. Але що робити, коли через генну модифікацію народжується сім близнюків, сім сестер, що прагнуть жити? Назвали їх за днями тижня і з дому їм можна було виходити у відповідності до імені. Для всіх їх звуть Карен Сеттман.

Так тривало тридцять років, поки одного дня Понеділок вийшла і не повернулась. Піти їй на допомогу - це викрити головну таємницю життя.

Скажу по правді: фільм - це цілковита несподіванка. Багато моментів, які важко передбачити. Варто просто поринути в нього з головою і насолоджуватись неперевершеною грою актриси Нумі Рапас зі Швеції, якій вдалось передати сім різних за характером, зовнішністю сестер і водночас об'єднати їх під одним іменем Карен.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com