Фантастичні скульптури, від яких не можна відірвати погляд

1 лютого 2019
Редакція

Скульптор Малгожата Ходаковська (Malgorzata Chodakowska) створює неймовірні фонтани, в яких бронза і вода доповнюють одна одну. Спочатку вона вирізає скульптури з дубових стовбурів.

Коли вона тільки починає, важко собі уявити, як з величезної колоди може народитися витончена жіноча фігура. Але Малгожата знімає зайве, шар за шаром — і ось перед глядачем з'являється її черговий шедевр.

Її роботи — це щось неймовірне! Тому просто насолоджуйтеся побаченим.

Щоб створити фонтан, дерев'яну фігуру відливають у бронзі. А після скульпторка використовує уяву і вмілі руки, щоб струмені води доповнили її витвір. Так у ангела з'являються невагомі крила, а в балерини —летюча спідниця.

 

 Іноді навіть в голові не вкладається, на що здатна людина.

Ну і бонусом відео, як скульптури виглядають у русі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Неймовірно точні висловлювання Фройда про людське існування
Погляди Фройда на природу людини були новаторськими для його часу, і протягом усього життя дослідника не припиняли викликати резонанс в науковому співтоваристві. Інтерес до теорій вченого не згасає і в наші дні.
Читати більше
Зірка впала: чи падають вони взагалі й на що ми загадуємо бажання
У темний час доби іноді можна побачити, як в небі падають зірки. Але чи дійсно вони падають? І чому це відбувається? Давайте з вами послідовно відповімо на всі ці запитання.
Читати більше