Фантастичні скульптури, від яких не можна відірвати погляд

1 лютого 2019
Редакція

Скульптор Малгожата Ходаковська (Malgorzata Chodakowska) створює неймовірні фонтани, в яких бронза і вода доповнюють одна одну. Спочатку вона вирізає скульптури з дубових стовбурів.

Коли вона тільки починає, важко собі уявити, як з величезної колоди може народитися витончена жіноча фігура. Але Малгожата знімає зайве, шар за шаром — і ось перед глядачем з'являється її черговий шедевр.

Її роботи — це щось неймовірне! Тому просто насолоджуйтеся побаченим.

Щоб створити фонтан, дерев'яну фігуру відливають у бронзі. А після скульпторка використовує уяву і вмілі руки, щоб струмені води доповнили її витвір. Так у ангела з'являються невагомі крила, а в балерини —летюча спідниця.

 

 Іноді навіть в голові не вкладається, на що здатна людина.

Ну і бонусом відео, як скульптури виглядають у русі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як соціальні мережі витіснили книги з нашого життя
Журналістка Зої Вільямс поділилася з британським онлайн-виданням The Guardian своїми спостереженнями щодо нинішнього покоління, яке, на її думку, набагато більше часу витрачає на соціальні мережі і месенджери, ніж на читання книг.
Читати більше
5 країн, яких можуть не побачити на карті світу наші діти через незворотні природні катаклізми
Даний матеріал дасть невтішні прогнози для 5 країн світу, які, на думку і за підрахунками вчених, можуть зникнути з обличчя землі найближчими десятиліттями.
Читати більше