eWords вітає вас!

23 вересня 2016
eWords

Привіт! 

Сьогодні хочемо познайомити тебе з інноваційною системою вивчення англійської мови – eWords

У чому полягає система? Насправді все просто, жодних трюків чи чудо-технік із запам’ятовуванням. Ми просто дослідили походження слів та зібрали наші дослідження у зручному для тебе форматі. Напевно тобі відомо, що європейські мови мають спільне походження, а відповідно і спільні граматичні структури. Система eWords показує зв’язок між українськими та англійськими словами, що робить запам’ятовування простим, а вивчення мови швидким та цікавим процесом.

Тебе здивує, яким ефективним може бути вивчення англійської та як багато можна зрозуміти використовуючи лінгвістичні зняння рідної мови. За допомогою зв’язків, які побачиш проходячи уроки з eWords, ти з легкістю зможеш самостійно покращувати свої навики.

Кредо eWords – розумій, а не зубри!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше