eWords вітає вас!

23 вересня 2016
eWords

Привіт! 

Сьогодні хочемо познайомити тебе з інноваційною системою вивчення англійської мови – eWords

У чому полягає система? Насправді все просто, жодних трюків чи чудо-технік із запам’ятовуванням. Ми просто дослідили походження слів та зібрали наші дослідження у зручному для тебе форматі. Напевно тобі відомо, що європейські мови мають спільне походження, а відповідно і спільні граматичні структури. Система eWords показує зв’язок між українськими та англійськими словами, що робить запам’ятовування простим, а вивчення мови швидким та цікавим процесом.

Тебе здивує, яким ефективним може бути вивчення англійської та як багато можна зрозуміти використовуючи лінгвістичні зняння рідної мови. За допомогою зв’язків, які побачиш проходячи уроки з eWords, ти з легкістю зможеш самостійно покращувати свої навики.

Кредо eWords – розумій, а не зубри!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше