Експлуатація посудомийних машин: правила та поради

27 жовтня 2022
Редакція

Сучасна посудомийна машина – незамінна техніка на кухні. Вона дозволяє економити особистий час та ресурси, але одночасно отримувати бездоганно чистий посуд. Коли рішення про купівлю такої домашньої техніки вже прийнято, залишається розібратися, як зробити її експлуатацію максимально ефективною.

Прості правила для бездоганної роботи посудомийної машини

Дотримання кількох досить простих, але обов`язкових умов експлуатації такої техніки забезпечить отримання двох важливих переваг: чистий посуд і тривалий термін роботи обладнання. Правила, яких належить дотримуватися, елементарні:

  • Професійний монтаж. Вибір вдалого місця та підключення обладнання до необхідних комунікацій. Якщо техніка не вбудовуватиметься, потрібно врахувати ще одну обставину – окремостоячі посудомийні машиниобов'язково встановлюються на максимально рівній поверхні. Інакше їхня ефективність знижується.
  • Регулярне обслуговування. Потрібно систематично (хоча б раз на місяць) очищати отвори в розбризкувачах та фільтри.
  • Правильне завантаження. Дрібні предмети потрібно складати у верхній кошик, великі – у нижній. Важливо також укладати весь посуд догори дном.
  • Виключення перевантаження. З індивідуальними характеристиками обладнання можна ознайомитись в інструкції. Зазвичай допускається завантаження від 9 до 16 предметів.
  • Точна програма. Дуже добре, якщо є функція автоматичного вибору відповідного режиму. Але якщо його немає, доведеться вибирати програму вручну. Це не складно, важливо лише враховувати ступінь забруднення посуду.

Порушення перелічених правил призводить до різних поломок та виходу з ладу окремих деталей. Їхня заміна чи ремонт провокують додаткові фінансові витрати.

Як продовжити термін служби посудомийної машини: поради фахівців

Крім основних правил є й умови, які мають рекомендаційний характер. Вони здійснюють не менш важливий вплив на тривалість експлуатації посудомийної машини, купленої в магазині техніки Алло у Вінниці. До них належать такі:

  • Видаляти великі залишки їжі – це виключить швидке засмічення фільтрів відходами або мінімізує його ймовірність.
  • Відмовитись від використання не спеціалізованих засобів для очищення посуду – важливо також не порушувати передбачене інструкцією дозування.
  • Виключити миття в машині предметів, не призначених для цього – наприклад, обробних дощок з дерева.
  • Видаляти накип не рідше одного разу на місяць – використовувати виключно спеціальні засоби.
  • Прочищати злив та шланг подачі води в обладнання – це виключить ймовірність потрапляння сміття до системи.

Догляд за посудомийною машиною вимагає не більше 10-15 хвилин щоразу, коли в цьому є необхідність. Але такі нескладні маніпуляції разом із дотриманням основних правил експлуатації продовжують службу техніки на довгі роки.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звернути увагу при виборі повербанку
Повербанки у світі техніки відразу зайняли своє місце, зробивши життя людей комфортнішим. Після блекаутів в Україні повербанки стали надважливими для облаштування хоч якогось комфорту вдома. Розберемо сьогодні, на що звернути увагу при купівлі пристроїв для підзарядки.
Читати більше
МАРКІЯН ШАШКЕВИЧ – «БУДИТЕЛЬ ГАЛИЦЬКОЇ РУСИ», СПРАВЖНІЙ ПРОСВІТНИК УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ
Він прожив неповних 32 роки, однак його вклад у формування українського національного духу та національне пробудження Галичини неоціненний...
Читати більше