ДВОЄ

23 травня 2014
Liliana
Одне з улюблених місць для натхнення, для того, щоб насолодитися естетикою сучасності у поєднанні зі старовиною муру-галереї "Бастіону", що дихає своєю давньою енергетикою, в якому себе чомусь завди почуваєш захищеною і спокійною, мою увагу привернули надзвичайно яскраві фотографії. Виставки у Бастіоні - річ звична і це завжди тішить.Та це було щось нове і не схоже на будь що інше. Це був ковток свіжого повітря. Не могла не зупинитися, бо не взнати що це і кому можна подякувати за цю красу. На моє щастя, презентація мала початися через декілька годин і мене одразу скерували до неї... автора, фотохудожниці Юлії Версти. Моє перше враження від цих великих, красивих і багатих очей важко описати одним словом. До мене підійшла невеликого зросту з довгим чорним волоссям дівчина, яка просто вразила мене своєю енергетикою. Такої чистоти, таких сяючих очей, такої щирої посмішки потрібно шукати, щоб побачити. А тут... все і одразу.
 
Зважаючи на те, що мені близька тема дуалізму, не могла не спитатися - чому близнюки? Звідки ця ідея? Я отримала практично вичерпну відповідь - "мене приваблює у близнюках їх ідентичність, однакові почуття і цей нерозривний зв'язок при тому всьому, що це дві різні людини". Та все найкраще я могла побачити на презентації.

Сама концепція виставки - це «Четверо очей, двоє людей та одне серце». Адже на фотографіях зображені зовнішньо схожі люди, котрі водночас є різними особистостями, але між ними існує свій особливий зв’язок. Багатьом відомо, що зв'язок між близнюками є практично нерозривний. Вони дуже добре відчувають один одного і рідко трапляються випадки, коли ця лінія зв'язку розривається. Вони є доповненням один одного і при тому, що є повноцінними особистостями, є одним цілим. Саме це і вдалося показати фотохудожниці - єдине ціле, нерозривний зв'язок п'яти пар близнюків різного віку та статі.

Фото вражають не тільки баченням майстра, а й такими невід'ємними речами як костюми та візаж. З проектом Юлії Версти працювали модельєр-дизайнер Катерина Тимочко та візажисти Катя Петришина і Таня Фарина. Саме ці дівчати допомогли створити ті образи, які вразили глядача. Окремо від решти світлин висять ті, герої яких вбрані в простий білий одяг. За задумом автора, ці фото мають викликати те враження, яке виникає при першій зустрічі з близнюками.

 
Яскравим видовищем презентації став театральний перфоменц, який влаштували учасниці фотовиставки, близнючки, які з імітованим дзеркалом передали палітру почуттів - пізнання, бажання свободи від обмежень, бажання об'єднаного простору, єднання душ і щастя.                                                                                                                                                                фото Ю. Гриньків

Музичний супровід фотовиставки прикрасив своєю експресією і емоційністю Івано-Франківська співачка Його Кот. Також відвідувачі заходу змогли зазирнути у світ майстра Юлії Версти і побачити відеоролики з процесом зйомки.
 
Жителі Івано-Франківська можуть пишатися тим рівнем культури та тими творчими здобутками, які мають можливість побачити, почути та відчути! 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Світське життя, секс і гарне тіло: 3 книги, які змінять ваше самосприйняття
Автори цих книжок намагаються завдяки своїм вишуканим, стильним і красивим історіям, втіленим у не менш гарні ті цікаві книжки, додати гармонії і тепла у наше трагічне сьогодення.
Читати більше
Що почитати: 5 книг про дива і дивацтва
Дива, які стаються у цих книжках, мають різний характер. Утім, від економічного дива в Америці минулого до пригод у книжці сучасної української авторки – не така вже велика відстань. Оскільки захоплюючий сюжет і бажання прочитати історію до кінця – ось основні критерії, за якими можна оцінювати будь-яке диво в сучасній літературі.
Читати більше