ДВОЄ

23 травня 2014
Liliana
Одне з улюблених місць для натхнення, для того, щоб насолодитися естетикою сучасності у поєднанні зі старовиною муру-галереї "Бастіону", що дихає своєю давньою енергетикою, в якому себе чомусь завди почуваєш захищеною і спокійною, мою увагу привернули надзвичайно яскраві фотографії. Виставки у Бастіоні - річ звична і це завжди тішить.Та це було щось нове і не схоже на будь що інше. Це був ковток свіжого повітря. Не могла не зупинитися, бо не взнати що це і кому можна подякувати за цю красу. На моє щастя, презентація мала початися через декілька годин і мене одразу скерували до неї... автора, фотохудожниці Юлії Версти. Моє перше враження від цих великих, красивих і багатих очей важко описати одним словом. До мене підійшла невеликого зросту з довгим чорним волоссям дівчина, яка просто вразила мене своєю енергетикою. Такої чистоти, таких сяючих очей, такої щирої посмішки потрібно шукати, щоб побачити. А тут... все і одразу.
 
Зважаючи на те, що мені близька тема дуалізму, не могла не спитатися - чому близнюки? Звідки ця ідея? Я отримала практично вичерпну відповідь - "мене приваблює у близнюках їх ідентичність, однакові почуття і цей нерозривний зв'язок при тому всьому, що це дві різні людини". Та все найкраще я могла побачити на презентації.

Сама концепція виставки - це «Четверо очей, двоє людей та одне серце». Адже на фотографіях зображені зовнішньо схожі люди, котрі водночас є різними особистостями, але між ними існує свій особливий зв’язок. Багатьом відомо, що зв'язок між близнюками є практично нерозривний. Вони дуже добре відчувають один одного і рідко трапляються випадки, коли ця лінія зв'язку розривається. Вони є доповненням один одного і при тому, що є повноцінними особистостями, є одним цілим. Саме це і вдалося показати фотохудожниці - єдине ціле, нерозривний зв'язок п'яти пар близнюків різного віку та статі.

Фото вражають не тільки баченням майстра, а й такими невід'ємними речами як костюми та візаж. З проектом Юлії Версти працювали модельєр-дизайнер Катерина Тимочко та візажисти Катя Петришина і Таня Фарина. Саме ці дівчати допомогли створити ті образи, які вразили глядача. Окремо від решти світлин висять ті, герої яких вбрані в простий білий одяг. За задумом автора, ці фото мають викликати те враження, яке виникає при першій зустрічі з близнюками.

 
Яскравим видовищем презентації став театральний перфоменц, який влаштували учасниці фотовиставки, близнючки, які з імітованим дзеркалом передали палітру почуттів - пізнання, бажання свободи від обмежень, бажання об'єднаного простору, єднання душ і щастя.                                                                                                                                                                фото Ю. Гриньків

Музичний супровід фотовиставки прикрасив своєю експресією і емоційністю Івано-Франківська співачка Його Кот. Також відвідувачі заходу змогли зазирнути у світ майстра Юлії Версти і побачити відеоролики з процесом зйомки.
 
Жителі Івано-Франківська можуть пишатися тим рівнем культури та тими творчими здобутками, які мають можливість побачити, почути та відчути! 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше