Двері з профілю VEKA: екологічність, безпека, відповідність світовим стандартам

27 листопада 2019
Редакція

Виробник VEKA — найбільший постачальник і розробник віконних, дверних профілів в Україні. Його продукція відповідає світовим стандартам і має сертифікат якості DIN ISO 9001: 2000. Тому металопластикові двері з профілю VEKA заробили популярність на світовому ринку і мають численні переваги.

Види і характеристики дверей з профілю VEKA

Існує 3 види дверей: вхідні, міжкімнатні та балконні. У відповідності до сертифікату, характеристики конструкцій наступні:

 • Звукоізоляція — 26+ дБА;
 • Розкриття — не менше 500,000 раз;
 • Паропроникність — 3 м3;
 • Термін служіння профілів — понад 30 років;
 • Термін служіння склопакета — понад 15 років;
 • Термін служіння ущільнювачів — понад 5 років.

Вироби є ремонтопридатними і довговічними.

Конструкційні особливості дверей з профілю VEKA

Партнери компанії VEKA пропонують купити на вибір різні види виробів, що відрізняються конструкційними особливостями:

 • Кількість стулок: 1, 2 і "півторачки", коли перша стулка повноцінна, друга — звужена;
 • Форма коробки: прямокутна та аркова. Найчастіше при виконанні останнього варіанту використовуються стандартні прямокутні полотна, над якими закріплена арочна частина. Але за індивідуальним замовленням виготовляються й повноцінні арочні конструкції, ціна яких на порядок вище;
 • Спосіб відкриття: розсувні, складні, розсувні і «гармошки»;
 • Полотно: скло, часткове скління, оздоблення декоративними елементами, глухий ПВХ.

Є також непрямий параметр конструкції — вид склопакета. Найчастіше зустрічається 1- та 2-камерний склопакет, іноді — інші різновиди скління.

Поради щодо використання металопластикових дверей з профілю VEKA

Рекомендації по експлуатації допомагають продовжити термін служби профілів, так само, як зберегти їхній первинний зовнішній вигляд надовго.

 1. Краще замовити вироби за індивідуальними параметрами. Тоді вони будуть ідеально відповідати за конструкцією, місцем установки і характеристикам дверного отвору, що позначається на терміні служби.
 2. Після доставки та установки виробів, кілька років вони прослужать без нарікань. Потім слід щорічно проводити обслуговування та міняти витратні матеріали при необхідності.
 3. Заміна ущільнювачів у міру потреби (кожні 1—5 років).
 4. Чистка монтажної піни при інтенсивній експлуатації.

Компанія VEKA звертає увагу не тільки на технічні параметри, але і на дизайнерські характеристики. Тому металопластикові двері з профілю VEKA виглядають дуже привабливо й сучасно.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше