Два українські фільми претендують на премію "Оскар"

10 жовтня 2016
UAPOST.US
Український оскарівський комітет обрав стрічку "Українські шерифи" режисера Романа Бондарчука та документальну хроніку "Майже святий" американського режисера Стіва Гувера на здобуття премії.
 
uapost.us
 
Фільм "Українські шерифи" режисера Романа Бондарчука буде представлений у номінації "Найкращий фільм іноземною мовою".
 

Герої стрічки – мешканці села Стара Збур’ївка на Херсонщині. Вони піклуються про порядок у селі, оскільки "шерифами" їх обрала громада. Фільм знімали 4 роки.
 
Світова прем’єра фільму відбулася на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі IDFA. Там стрічка отримала спеціальний приз журі у головному конкурсі.

Фільм демонструвався на понад трьох десятках фестивалів по всьому світу у конкурсних та спеціальних програмах і продовжує представляти Україну на найпрестижніших кінофорумах, здобуваючи призи й відзнаки.

Документальна хроніка "Майже святий" змагатиметься за звання "Найкращого документального фільму".
 

"Майже святий" – картина американського режисера Стіва Гувера, знята спільно Україною і США. Продюсером стрічки виступив легендарний постановник Теренс Малік, відомий за фільмами "Тонка червона лінія" і "Древо життя".

Фільм розповідає про маріупольського священика Геннадія Мохненка, який патрулює вулиці та силою забирає підлітків наркоманів до себе в притулок, який отримав назву "Республіка Пілігрим". Реабілітаційний центр з часом виріс до розмірів найбільшого подібного закладу на території колишнього СРСР.

Центральною темою фільму стали жорсткі виховні методи священика. Саме вони розділили суспільство на тих, хто підтримує роботу Мохненка і тих, хто вважає його самозванцем, який рятує людей проти їхньої волі.

За матеріалами: lovelylife.in.ua і life.pravda.com.ua
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com